aktualności

10% zniżki na 10-lecie DraftSight!

Dziesięć lat temu swoją premierę miał program DraftSight, który miał pomóc projektantom zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie zaspokoić ich potrzeby w obaszrze tworzenia i obsługi plików DWG.
Dziś DraftSight nadal wspiera te same obszary i oferuje klientom niesamowitą wartość.
Aby uczcić 10. rocznicę premiery DraftSight, tylko do końca czerwca 2020 można uzyskać 10% rabatu na pakiety DraftSight Professional i Premium, które oferują takie funkcje jak obsługa bloków dynamicznych, możliwości 3D, potężne integracje i narzędzia zwiększające produktywność oraz wiele innych. Wystarczy kliknąć link jednego z wybranych pakietów i użyć kodu kuponu: 10YEARS.Nie czekaj! Ta oferta jest ważna tylko do 30 czerwca 2020 r. Nie zwlekaj i zaoszczędź już dziś!

Dziesięć lat temu swoją premierę miał program DraftSight, który miał pomóc projektantom zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie zaspokoić ich potrzeby w obaszrze tworzenia i obsługi plików DWG.

Dziś DraftSight nadal wspiera te same obszary i oferuje klientom niesamowitą wartość. Aby uczcić 10. rocznicę premiery DraftSight, tylko przez ograniczony czas można uzyskać 10% rabatu na zakup pakietów DraftSight Professional i Premium, które oferują takie funkcje jak obsługa bloków dynamicznych, możliwości 3D, potężne integracje i narzędzia zwiększające produktywność oraz wiele innych. Wystarczy kliknąć link jednego z wybranych pakietów i użyć kodu kuponu rabatowego: 10YEARS

UWAGA: W celu aktywacji kodu rabatowego, należy w sklepie DraftSight kliknąć opcję ” Zaznacz, aby wprowadzić kod kuponu„, a następnie wprowadzić kod 10YEARS w polu okna, które się pojawi. Po wciśnięciu przycisku „Zastosuj” kod zostanie aktywowany.

Nie czekaj! Ta oferta jest ważna tylko do 30 czerwca 2020 r. Nie zwlekaj i zaoszczędź już dziś!

Dowiedz się więcej na remat DraftSight lub znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania!

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej