aktualności

16-ste urodziny SOLIDEXPERT

1 marca 2002, czyli dokładnie już 16 lat temu firma SOLIDEXPERT rozpoczęła swoją działalność jako Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS w Polsce. Firma rozpoczęła swoją przygodę od zatrudnienia tylko jednej osoby, by już na przestrzeni kilku lat stać się docenianym Resellerem programu, zatrudniającym kilkudziesięciu specjalistów i inżynierów. Na przestrzeni kolejnych lat, grono pracowników oraz otrzymywanych wyróżnienia za osiągnięcia sprzedażowe oraz techniczne znacznie powiększało się. Dzisiaj SOLIDEXPERT może pochwalić się ponad 1200 zadowolonych Klientów, setkami wdrożeń, tysiącami przeszkolonych Klientów z obsługi programu, gronem blisko 70 pracowników oraz licznymi wyróżnieniami sprzedażowymi i technicznymi. Najlepszym podsumowaniem 16 lat starań i ciężkiej pracy SOLIDEXPERT  jest otrzymanie tytułu najlepszego Dystrybutora SOLIDWORKS w Polsce i Europie Centralnej w roku 2017.
Z tego miejsca dziękujemy naszym Klientom oraz Pracownikom za lata udanej współpracy oraz otrzymane zaufanie!

1 marca 2002, czyli dokładnie już 16 lat temu firma SOLIDEXPERT rozpoczęła swoją działalność jako Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS w Polsce. Firma rozpoczęła swoją przygodę od zatrudnienia tylko jednej osoby, by już na przestrzeni kilku lat stać się docenianym Resellerem programu, zatrudniającym kilkudziesięciu specjalistów i inżynierów. Na przestrzeni kolejnych lat, grono pracowników oraz otrzymywanych wyróżnienia za osiągnięcia sprzedażowe oraz techniczne znacznie powiększało się.

Dzisiaj SOLIDEXPERT może pochwalić się ponad 1200 zadowolonych Klientów, setkami wdrożeń, tysiącami przeszkolonych Klientów z obsługi programu, gronem blisko 70 pracowników oraz licznymi wyróżnieniami sprzedażowymi i technicznymi. Najlepszym podsumowaniem 16 lat starań i ciężkiej pracy SOLIDEXPERT  jest otrzymanie tytułu najlepszego Dystrybutora SOLIDWORKS w Polsce i Europie Centralnej w roku 2017.  Więcej na ten można przeczytać tutaj.

Z tego miejsca chcemy podziękować naszym Klientom oraz Pracownikom za lata udanej współpracy oraz otrzymane zaufanie. Dziękujemy!

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej