3D Creator - Projektowanie mechaniczne CAD w chmurze na Platformie 3DEXPERIENCE - SOLIDEXPERT

3D Creator

Rola na Platformie 3DEXPERIENCE

System CAD oparty na przeglądarce internetowej
Projektowanie mechaniczne w chmurze

Twórz swoje części i złożenia w chmurze

3D Creator pozwoli Ci na tworzenie projektów mechanicznych na dowolnym urządzeniu

3D Creator łączy łatwość użycia z innowacyjnymi metodologiami projektowania i współpracą w chmurze, z poziomu przeglądarki internetowej.

Rola ta zawiera w sobie aplikację xDesign, która pozwala tworzyć parametryczne części i złożenia, wykorzystywać technologię Design Guidance do sugerowania geometrii i współpracować z innymi użytkownikami za pośrednictwem społeczności.

xDesign umożliwia użytkownikom tworzenie projektów mechanicznych w dowolnym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu. Wbudowane możliwości współpracy pozwalają wielu użytkownikom aktywnie angażować się  w proces projektowania i rozwoju produktu.

Aplikacje z tą rolą:

xDesign

Poznaj korzyści korzystania z roli 3D Creator

Elastyczny przepływ informacji

Funkcje dostępne w roli 3D Creator pozwalają użytkownikom zmieniać intencje projektowe bez przeróbek wymaganych przy użyciu tradycyjnego modelowania parametrycznego. Jedno środowisko modelowania części i złożeń pozwala skupić się na projektowaniu, a nie na sposobie organizowania plików, zaś wbudowana kontrola wersji plików pozwala na zarządzanie danymi bez udziału konstruktora, który może skupić się na etapie projektowania. 

Narzędzia komunikacyjne

Nie ma potrzeby stosowania osobnych rozwiązań, gdyż wbudowane narzędzia komunikacyjne na Platformie  umożliwiają pozostawanie w kontakcie ze wszystkimi zainteresowanymi stronami w całej sieci rozwoju produktu.

Łatwe wdrożenie

Nie są wymagane żadne aktualizacje, dodatki Service Pack ani instalacja, aby móc korzystać z platformy. Niezawodne i bezpieczne zarządzanie danymi wspierane jest bezpośrednio przez Platformę 3DEXPERIENCE. Co więcej, stanowi ona jedno środowisko do wszystkich działań związanych z projektowaniem. Pozwala również na bezproblemowe skalowanie dzięki dodatkowym aplikacjom/rolom 3DEXPERIENCE.

Elastyczność dostępu

Dostęp do platformy otrzymujesz w biurze lub poza nim – wszędzie tam, gdzie jest połączenie internetowe, możesz projektować lub otrzymywać dostęp do danych projektowych. Wystarczy zalogować się do Platformy 3DEXPERIENCE. 

Projektowanie w chmurze
na Platformie 3DEXPERIENCE

Poznaj pozostałe elementy Platformy 3DEXPERIENCE®

Masz pytania, chcesz przetestować platformę lub otrzymać ofertę?

Skontaktuj się z nami!

Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

+48 12 626 06 00

office@solidexpert.com

www.solidexpert.com