3D SheetMetal Creator - Projektowanie elementów z arkuszy blach - Platforma 3DEXPERIENCE - SOLIDEXPERT

3D SheetMetal Creator

Rola na Platformie 3DEXPERIENCE

System CAD oparty na przeglądarce internetowej
Projektowanie elementów z arkuszy blach w chmurze

Twórz gotowe do produkcji elementy z arkuszy blach
za pomocą wydajnego rozwiązania w chmurze

3D SheetMetal Creator pozwoli Ci na tworzenie projektów wykonanych z arkuszy blachy na dowolnym urządzeniu

3D SheetMetal Creator to rola dostarczająca użytkownikom narzędzia dostosowane do potrzeb projektantów i inżynierów, którzy tworzą elementy z arkuszy blach i obudowy.

Dzięki roli 3D SheetMetal Creator możesz:

  • Tworzyć dokładne, szczegółowe projekty części blaszanych, które są gotowe do produkcji. Projekty powstają w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności instalacji oprogramowania.
  • Weryfikować projekty na wczesnym etapie ich powstawania, dzięki natychmiastowemu dostępowi do automatycznie aktualizowanych wykrojów płaskich.
  • Usprawnić proces projektowania dzięki intuicyjnemu, inteligentnemu i dedykowanemu arkuszom blach interfejsowi użytkownika.
  • Zautomatyzować powtarzalne zadania za pomocą Asystenta Projektowania, wykorzystując technologię machine learningu.

3D SheetMetal Creator to rola dedykowana inżynierom mechanikom, projektantom obudów, projektantom narzędzi/oprzyrządowania, producentom blach, inżynierom produkcji, kierownikom hal produkcyjnych, menedżerom w branży inżynierskiej oraz konsultantom ds. rozwoju produktu. 

Aplikacje z tą rolą:

SOLIDWORKS
xSheetMetal
Derived Format Converter

Poznaj korzyści korzystania z roli 3D SheetMetal Creator

Efektywne rozwiązania projektowe

Funkcje dostępne w roli 3D SheetMetal Creator  dostarczają narzędzi do projektowania elementów blaszanych, dopasowany interfejs użytkownika, intuicyjny oraz łatwy w nauce kontekstowy styl modelowania. Dzięki Asystentowi Projektowania automatyzowane są często powtarzające się zadania. Dostępne z rolą narzędzia pozwalają na tworzenie produktów od faz koncepcji, aż do szczegółowych projektów gotowych do produkcji. 

Zwiększona elastyczność projektowania

Dostęp do roli otrzymujemy z dowolnego miejsca i urządzenia. Wystarczy posiadać połączenie do Internetu. Dzięki zapewnieniu jednego środowiska projektowego użytkownik może skupić się na projektowaniu, a nie na strukturze złożenia. 

Wbudowane zarządzanie danymi

Dzięki wbudowanemu zarządzaniu danymi i kontroli wersji plików, użytkownicy mogą skupić się na projektowaniu, a nie na zarządzaniu danymi. Dane te przechowywane są w scentralizowanej i zabezpieczonej lokalizacji oraz połączone są z SOLIDWORKS.  

Skalowalność

Rozwiązanie jest łatwo skalowalne. Wraz z rozwojem Twojej Firmy można je rozbudować o dodatkowe role i funkcje, tym samym dostarczając szereg nowych narzędzi niezbędnych do tworzenia nowych projektów.  

Projektowanie w chmurze
na Platformie 3DEXPERIENCE

Poznaj pozostałe elementy Platformy 3DEXPERIENCE®

Masz pytania, chcesz przetestować platformę lub otrzymać ofertę?

Skontaktuj się z nami!

Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

+48 12 626 06 00

office@solidexpert.com

www.solidexpert.com