aktualności

3DEXPERIENCE World 2021 – Dzień 3 | Podsumowanie

Ostatnia sesja generalna 3DEXPERIENCE World 2021 poświęcona była społeczności użytkowników. Wiele ciekawych i innowacyjnych produktów powstaje przy użyciu właśnie rozwiązań  SOLIDWORKS. Podczas tej sesji mieliśmy okazję poznać wielu innowacyjnych twórców stojących za tymi produktami.

Ostatnia sesja generalna 3DEXPERIENCE World 2021 poświęcona była społeczności użytkowników rozwiązań SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE. Wiele ciekawych produktów powstaje przy użyciu właśnie rozwiązań  SOLIDWORKS. Podczas tej sesji mieliśmy okazję poznać wielu innowacyjnych twórców stojących za tymi produktami.

Suchit Jain, wiceprezes ds. strategii, rozwoju społeczności i biznesu w Dassault Systèmes SOLIDWORKS, rozpoczął ostatnią już sesję generalną tej edycji wydarzenia, podczas której potwierdził, że SOLIDWORKS jest nadal obecny w wielu produktach, które powstają. Ponad sześć milionów projektantów, inżynierów, studentów, przedsiębiorców, twórców i innowatorów projektuje i tworzy wiele rzeczy, które otaczają nas każdego dnia! Wiele z tych użytkowników stanęło na wysokości zadania podczas pandemii COVID-19, aby dostosować swoje fabryki do produkcji materiałów medycznych lub zaczęło tworzyć projekty środków ochrony osobistej, które można szybko wydrukować na drukarkach 3D.

Podczas sesji generalnej wystąpił również Matt Carney, jeden z klientów, który podzielił się swoją historią. Matt wykorzystał platformę 3DEXPERIENCE, aby połączyć setki inżynierów w celu opracowania projektu masek na twarz typu open source, które każdy może ulepszać. W związku z pandemią i wprowadzonymi ograniczeniami Platforma 3DEXPERIENCE okazała się świetnym miejscem do zdalnej współpracy. Jej efektem było opracowanie maski, która jest skuteczna w ochronie przez zarażeniem wirusem COVID-19.

Następnie wystąpiła Marie Planchard, dyrektor ds. edukacji i early engagement, która przeprowadziła wywiad z dwoma znanymi inżynierami SOLIDWORKS, którzy wybrali bardzo różne ścieżki swojej inżynierskiej kariery. Eric Beatty uczy innych użytkowników obsługi SOLIDWORKS. Jest on liderem grupy użytkowników SOLIDWORKS SWUGN i organizatorem SLUGME, największego na świecie spotkanie grup użytkowników. Paul Ventimiglia, kiedy nie pracuje, występuje w programie telewizyjnym BattleBots i jest mentorem jednej z konkurujących drużyn robotyki.

Podczas konferencji 3DEXPERIENCE World 2021 odbyło się ponad 130 sesji technicznych, które dostarczyły niezbędną wiedzę uczestnikom wydarzenia. Wszystkie z tych sesji będą dostępne do ponownego obejrzenia przez najbliższy miesiąc za pośrednictwem platformy wydarzenia.  Nie zapomnijcie obejrzeć powtórek!

Tegoroczna, wirtualna edycja 3DEXPERIENCE World 2021 dobiegła końca! Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się za rok i jak zapowiedział producent, w Atlancie. Miejmy nadzieję, że tym razem  wszyscy użytkownicy i pasjonaci SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu osobiście!

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia podsumowanie 3 dnia konferencji.

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej