Akademia Symulacji - I Tydzień - SOLIDEXPERT
Działamy od 2002 roku
Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS
NEWSLETTER: promocje, newsy

Akademia Symulacji – I Tydzień

Akademia Symulacji proponuje Państwu, szczególnie osobom początkującym, którzy zaczynają przygodę z SOLIDWORKS Simulation schemat kształcenia zawierający informacje o dostępnych e-lekcjach, samouczkach, filmach i artykułach. Wszystkie poniższe materiały zostały zweryfikowane i poukładane w odpowiedniej kolejności przez naszą doświadczoną kadrę Instruktorów, aby łatwo i przyjemnie poznać SOLIDWORKS Simulation.

Jeżeli pojawią się pytania w związku z Akademią Symulacji lub obsługą SOLIDWORKS Simulation to prosimy o kontakt z nami poprzez stronę SOLIDEXPERT HELPDESK (link) i zarejestrowanie nowej sprawy w temacie wpisując „Akademia Symulacji” lub o kontakt telefoniczny +48 12 626 06 00.

3 miesiące

Program nauczania

Opieka mentora

Na początku naszej przygody należy zainstalować program SOLIDWORKS CAD i dodatek SOLIDWORKS Simulation, jeżeli posiadają już Państwo SOLIDWORKS CAD to należy doinstalować dodatek SOLIDWORKS Simulation. W instalacji oprogramowania może pomóc film „Jak instalować, aktywować, aktualizować i transferować licencję SolidWorks?” (link).

Po instalacji najprawdopodobnie będzie trzeba aktywować dodatek SOLIDWORKS Simulation, rozwijając Opcje należy wybrać Dodatki… (Rys.1) oraz zaznaczyć SOLIDWORKS Simulation (Rys. 2).

Rys. 1.

Rys. 2.

formularz kontaktowy