Akademia Symulacji - SOLIDEXPERT
Działamy od 2002 roku
Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS
NEWSLETTER: promocje, newsy

Akademia Symulacji

Akademia Symulacji proponuje Państwu, szczególnie osobom początkującym, którzy zaczynają przygodę z SOLIDWORKS Simulation schemat kształcenia zawierający informacje o dostępnych e-lekcjach, samouczkach, filmach i artykułach. Wszystkie poniższe materiały zostały zweryfikowane i poukładane w odpowiedniej kolejności przez naszą doświadczoną kadrę Instruktorów, aby łatwo i przyjemnie poznać SOLIDWORKS Simulation.

Jeżeli pojawią się pytania w związku z Akademią Symulacji lub obsługą SOLIDWORKS Simulation to prosimy o kontakt z nami poprzez stronę SOLIDEXPERT HELPDESK (link) i zarejestrowanie nowej sprawy w temacie wpisując „Akademia Symulacji” lub o kontakt telefoniczny +48 12 626 06 00.

3 miesiące

 

Program Nauczania

Opieka mentora

Poniżej prezentujemy kompletny 3-miesięczny program AKADEMII SYMULACJI. Program nauczania został podzielony na odcinki czasowe i został stworzony w taki sposób, aby bez przeszkód przyswoić wiedzę na temat pracy w programie SOLIDWORKS Simulation.

 

I TYDZIEŃ 

W pierwszym tygodniu AKADEMII SYMULACJI otrzymasz informacje nt. prawidłowej instalacji i aktywacji SOLIDWORKS Simulation.

 

II TYDZIEŃ 

Po aktywacji SOLIDWORKS Simulation można przystąpić do nauki pracy w programie. W kolejnym kroku nauki będziesz mógł przystąpić do samouczków, zdobędziesz wiedzę nt. testów NAFEMS oraz zagłębisz się w lekturze książek pt. „Introduction to Simulation” oraz „Podręcznik teoretyczny”.

 

III, IV, V TYDZIEŃ

W tym okresie będziesz aktywnie realizować samouczki SOLIDWORKS Simulation dostępne w programie.

VI TYDZIEŃ

W tym tygodniu zachęcamy do wykonania e-lekcji dostępnych na platformie MySOLIDWORKS.

VII TYDZIEŃ

Kolejna porcja niezbędnej wiedzy SOLIDWORKS Simulation dostępna jest na blogu techicznym SOLIDMANIA.

VIII, IX, X TYDZIEŃ 

Doskonałym utrwaleniem pozyskanej wiedzy będzie seria filmów stworzona przez ekspertów SOLIDWORKS Simulation.

XI TYDZIEŃ

Po przyswojeniu wiedzy SOLIDWORKS Simulation zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się z przykładowymi symulacjami jakie zostały wykonane przez naszych partnerów.

XII TYDZIEŃ

W ciągu tej 3-miesięcznej AKADEMII SYMULACJI powinieneś zdobyć niezbędną wiedzę do pracy w rozwiązaniu SOLIDWORKS Simulation. Pozwoli Ci ona na swobodne tworzenie nowych badań, prawidłowe definiowanie warunków brzegowych badania oraz interpretacje otrzymanych wyników. Pamiętaj, że jeżeli masz pytania to w każdej chwili możesz skontaktować się z nami!

 

formularz kontaktowy