Akcja Certyfikacja - studencie certyfikuj się za darmo

Uzyskaj kod na darmowy egzamin CSWA. Dla pierwszych 10 osób, które pomyślnie zaliczą egzamin przygotowaliśmy unikalne koszulki SOLIDWORKS CSWA Certified!

Dlaczego warto?

Certyfikaty nie wygasają

Dzięki temu, że certyfikaty SOLIDWORKS nie posiadają daty wygaśnięcia, możesz wykorzystać je w dowolnym momencie swojej kariery jako poświadczenie umiejętności obsługi najbardziej popularnego oprogramowania CAD/CAE.

Międzynarodowe certyfikaty

Certyfikaty SOLIDWORKS są międzynarodowe. Oznacza to, że są honorowane w większości państw na świecie. Otwórz się na nowe możliwości i zdobądź wymarzoną pracę w dowolnym kraju.

Darmowe egzaminy

Zdobądź darmowe kody na egzaminy, dzięki, którym podejdziesz do egzaminów zupełnie za darmo. Zaoszczędź ponad 1600zł i certyfikuj się całkowicie bezpłatnie dzięki naszej akcji.

Przepustka do sukcesu

Jako, że SOLIDWORKS jest najbardziej popularnym oprogramowaniem CAD na rynku pracy, umiejętność jego obsługi jest często czynnikiem decydującym o przyjęciu do pracy. Posiadając certyfikaty CSWA i CSWP wzbogacasz swoje CV oraz zwiększasz szanse na pomyślny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej.

Zdobądź swój certyfikat już teraz!

Certified Associate

Certyfikacja SOLIDWORKS CSWA i CSWP jest najlepszym sposobem potwierdzeniem umiejętności posługiwania się oprogramowaniem SOLIDWORKS. Certyfikat wydany po zdanym egzaminie jest międzynarodowy i nigdy nie wygasa. To świetna pozycja w naszym CV, dzięki czemu nasz przyszły pracodawca może łatwo zweryfikować nasze kompetencje.

Standardowo, egzaminy można wykupić na stronie producenta a ceny oscylują w przedziale 99$-149$.

Bezpłatne kody na egzamin

Co więcej, studenci, których uczelnia posiada aktywną subskrypcję SOLIDWORKS mają możliwość uzyskania kodów na egzaminy bezpłatnie.

Jednak dla studentów, których uczelnia nie posiada dostępu do darmowej certyfikacji, przygotowaliśmy AKCJĘ CERTYFIKACJĘ, dzięki której mogą oni podejść do egzaminu CSWA i CSWP całkowicie bezpłatnie!

Zasady są bardzo proste:

1. Wypełnij formularz używając maila z domeną uczelni.
2. W mailu zwrotnym otrzymasz kod aktywacyjny do egzaminu SOLIDWORKS CSWA
3. Instrukcję jak rozpocząć egzamin znajdziesz pod tym linkiem „Instrukcja do egzaminu„.
4. Jeżeli nie posiadasz licencji studenckiej, możesz skorzystać z wersji testowej dostępnej do pobrania na stronie.
5. Zdaj egzamin i otrzymaj międzynarodowy certyfikat SOLIDWORKS!
6. Jeśli chcesz zdobyć unikalną koszulkę – pospiesz się- i wyślij do nas informację o zdanym egzaminie. My zweryfikujemy Twój wynik i jeżeli jesteś jedną z pierwszych 10 osób, otrzymasz T-shirt.
7. Jesteś ambitny i chciałbyś spróbować swoich sił również w egzaminach specjalistycznych (np. Simulation, Mold Making, Surfacing, Weldments itd.) lub SOLIDWORKS CSWP, zaznacz taką informację w formularzu.

Zgłoszenia w celu otrzymania darmowych kodów przyjmujemy do 8 lipca 2022r.

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE.

Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej