Aktualności

2.08.2016

SOLIDWORKS Apps for Kids - nowe rozwiązanie dla najmłodszych

SOLIDWORKS Apps for Kids to nowe rozwiązanie, które zrewolucjonizuje naukę projektowania 3D wśród najmłodszych. Produkt ten nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, ale niebawem ruszą beta testy oprogramowania. Już teraz zapraszamy do śledzenia strony Apps for Kids i zapisania się do programu Beta.

Czytaj więcej

1.08.2016

SOLIDWORKS Preferred Educational Reseller dla SOLIDEXPERT!

Status ten przyznawany jest przed producenta oprogramowania firmom zaangażowanym we współpracę z branżą edukacyjną oraz z placówkami badawczo-rozwojowymi. Jest prestiżowym wyróżnieniem świadczącym o pełnym zaangażowaniu i szerokich kompetencjach sprzedawcy. Potwierdza wkład w budowanie dobrych relacji między nauką i biznesem. Współpraca SOLIDEXPERT z uniwersytetami, politechnikami, szkołami średnimi oraz ośrodkami badawczo-rozwojowymi trwa od wielu lat, czego dowodem jest utworzony dział poświęcony wyłącznie branży EDU. W konsekwencji tego firma SOLIDEXPERT należy do grona SOLIDWORKS Preferred Educational Reseller. Zaangażowanie SOLIDEXPERT w działania edukacyjne to nie tylko sfera doradztwa w kwestii możliwości wykorzystania oprogramowania oraz jego dostawa. Organizujemy również szkolenia dla studentów i pracowników naukowo-dydaktycznych, konkursy dla uczniów i studentów, wspieramy działania kół naukowych, prowadzimy prezentacje i wykłady. Przygotowujemy do certyfikowanych egzaminów CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate), CSWP (Certified SOLIDWORKS Professional) i innych, udostępniamy bazy wiedzy i podręczniki elektroniczne oraz darmowe wersje testowe SOLIDWORKS. Każda szkoła i każda uczelnia, z którą współpracujemy, jest przez nas indywidualnie wspierana. Staramy się, by nasza oferta odzwierciedlała specyfikę danej jednostki. Współpracujemy ze szkołami i uczelniami na terenie całej Polski. Jesteśmy otwarci na pomysły i wspólne działania w celu poszerzania możliwości edukacyjnych poszczególnych placówek. Zależy nam na podnoszeniu atrakcyjności Państwa absolwentów na rynku pracy, poprzez ułatwienie uzyskania certyfikowanych egzaminów i podnoszenie kwalifikacji. Jesteśmy innowacyjni i chcemy promować naukę. Zapraszamy do współpracy!

Czytaj więcej

27.07.2016

SOLIDWORKS 2016 SP 4.0 gotowy do pobrania!

Jeżeli posiadacie aktywną usługę subskrypcji to możecie już pobrać za pośrednictwem swojego konta na Customer Portal najnowszy Service Pack 4.0 dla programu SOLIDWORKS 2016 oraz darmowych narzędzi CAD.

Czytaj więcej

26.07.2016

Narzędzia formujące w SOLIDWORKS

W SOLIDWORKS możesz przygotować swój własny zestaw narzędzi formujących, które później wykorzystasz do formowania arkuszy blachy. Dowiedz się jak to zrobić!

Czytaj więcej

26.07.2016

Testuj SOLIDWORKS Beta 2

Testujecie SOLIDWORKS 2017? Od niedawna macie możliwość testów nowego service packa: SOLIDWORKS 2017 Beta 2! Wszystkie informacje nt. programu Beta znajdziecie w naszym artykule.

Czytaj więcej

25.07.2016

SOLIDEXPERT z certyfikatem SOLIDWORKS PCB

SOLIDWORKS PCB to nowy produkt w portfolio rozwiązań SOLIDWORKS. Miło nam ogłosić, że nasz pracownik Irek Rzepa jako pierwszy może już pochwalić się certyfikatem SOLIDWORKS Sales - PCB. Wszystkie osoby zainteresowane PCB zapraszamy do kontaktu. Irek z przyjemnością odpowie na każde pytania!

Czytaj więcej

21.07.2016

Wakacyjna promocja: SOLIDWORKS + drukarka 3D VSHAPER

Nie słyszałeś jeszcze o naszej wakacyjnej promocji? Od teraz przez całe wakacje możesz kupić zestaw SOLIDWORKS + drukarka 3D Vshaper po bardzo promocyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu! Tel. 12 626 06 00 Mail: office@solidexpert.com https://www.youtube.com/watch?v=UhyP92jfp3M

Czytaj więcej


© 2015 SOLIDEXPERT Sp. z o.o., ul. G. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków, NIP: PL6772380230, REGON: 123060159 | TEL: +48 12 626 06 00, FAX: +48 12 626 00 92