Jakie duże firmy używają programu SOLIDWORKS? - FAQ / Baza Wiedzy SOLIDEXPERT

SOLIDWORKS CAD - Baza wiedzy / FAQ

Znajdź wpis w FAQ, który Cię interesuje!

SOLIDWORKS CAD - Baza wiedzy / FAQ

Znajdź wpis w FAQ, który Cię interesuje!

Jakie duże firmy używają programu SOLIDWORKS?

Program SOLIDWORKS jest najpopularniejszym programem na globalnym rynku oprogramowania CAD 3D. Korzystają z niego zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa. Wśród firm używających SOLDIWORKS można znaleźć min.:

SelfMaker – firma technologiczna projektującą i budującą multifunkcyjne urządzenia samoobsługowe, narzędzia integracyjne oraz oprogramowanie w pełni dostosowane do potrzeb klientów

SECO/WARWICK –  firma globalna, działająca w ponad 70 krajach świata, z siedzibami na 4 kontynentach. SECO/WARWICK jest obecnie wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali

Ford Motor Company – amerykański producent samochodów osobowych

Canada-France-Hawaii Telescope Corporation –  przedsięwzięcie trzech międzynarodowych instytucji, dzięki któremu powstał teleskop o średnicy zwierciadła 3,6m, znajdujący się na Hawajach.

Polecamy nasz wpis SOLIDWORKS – najczęściej wybierany CAD 3D na świecie.

SOLIDWORKS wspiera również inicjatywy studenckie takie jak:

AGH RACING – koło studenckie się projektowaniem i budową bolidów, które następnie uczestniczą w międzynarodowych zawodach Formula Student.

WIMIP AGH – WIMiIP jest jednym z większych Wydziałów działających w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Działalność naukowo-badawcza Wydziału jest prowadzona w obszarach najnowocześniejszych technik i technologii związanych z szeroko pojętą inżynierią materiałową, metalurgią, informatyką stosowaną oraz inżynierią ciepła.

 

Zobacz więcej:

Czy ten artykuł był pomocny?
0 out Of 5 Stars
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
Jak możemy poprawić ten wpis?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.