Case Study

Wiele Klientów zaufało nam oraz rozwiązaniom, które dostarczamy decydując się na zakup i wdrożenie oprogramowania SOLIDWORKS. Najlepszą miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Klientów z wdrożonych w firmie rozwiązań. Przekrój branż, w których wykorzystywany jest SOLIDWORKS jest naprawdę ogromny, czego przykładem są przygotowane przez nas Case Study. Zaprezentowaliśmy w nich jak nasi Klienci wykorzystali dostarczone przez nas rozwiązania oraz korzyści wynikające z ich wdrożenia!

O nas

Technicznie najlepsi

Referencje

Nasi klienci są najważniejsi

Zespół

Pełni pasji i doświadczenia

Case study

Bartosz Piotrowski

Dr. Bartosz Piotrowski to: - Główny projektant wzornictwa w Dziale Badań i rozwoju PESA Bydgoszcz SA - Wykładowca projektowania i zarządzania designem: UTP Bydgoszcz, Politechnika Warszawska/IWP, ASP Warszawa - Właściciel CIRCLE – studia projektowego - Autor licznych wdrożeń przemysłowych: Laureat nagród m.in.: IF design award 2016, Designer roku 2006 i 2014, Perły Biznesu – Perła honorowa 2015, Wzór Roku 2015 i 2013 (nagroda min. Gospodarki), Dobry Wzór (IWP): 2006, 2013, 2015.

Zobacz więcej

Kostrzewa

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KOSTRZEWA® zostało założone w roku 1978. Od początku firma zajmowała się produkcją urządzeń grzewczych przeznaczonych do spalania biomasy (drewna, zrębek, trocin etc.) Wieloletnie doświadczenie w konstrukcjach takich urządzeń zostało wykorzystane do zaprojektowania automatycznego kotła do spalania pelet (granulatu z trocin) w roku 2001.

Zobacz więcej

PREVAC Sp. z o.o.

PREVAC Sp. z o.o. to firma założona w 1996 roku w Rogowie, której profil działalności zadziwia każdego kto miał okazję się z nim choć w części zaznajomić. PREVAC specjalizuje się bowiem w produkcji aparatur naukowo-badawczych służących głównie do tworzenia nowych materiałów a tym samym nowych technologii poprzez różne techniki komponowania materiałów jak i analiz właściwości fizyko-chemicznych tych czy innych materiałów w warunkach wysokiej i ultra-wysokiej próżni.

Zobacz więcej

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK ze Świebodzina to dziś firma globalna, działająca w ponad 70 krajach świata, z siedzibami na 4 kontynentach. W branży obróbki cieplnej spółka słynie z wprowadzania innowacji, które zmieniają technologie używane od ponad 50 lat. SECO/WARWICK jest obecnie wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali a specjalizacja firmy obejmuje piece przemysłowe i urządzenia do: obróbki cieplnej w próżni, obróbki cieplnej w atmosferach, lutowania wymienników ciepła w atmosferze ochronnej, obróbki cieplnej aluminium oraz metalurgii próżniowej.

Zobacz więcej

Arrinera Automotive S.A.

Arrinera Automotive S.A. to polska spółka należąca do grupy kapitałowej Arrinera S.A. związanej z sektorem motoryzacyjnym. Firma zaangażowana jest w projekt budowy polskiego supersamochodu Arrinera Hussarya, który charakteryzować ma się m.in. aktywną aerodynamiką. Wokół wspomnianego projektu tworzy wiele mniejszych projektów motoryzacyjnych, współpracuje z uczelniami technicznymi oraz innymi firmami. Arrinera Automotive S.A. zdecydowała się na rozwiązanie SOLIDWORKS, za pomocą którego zaprojektowała supersamochód Arrinera Hussarya.

Zobacz więcej

© 2015 SOLIDEXPERT Sp. z o.o., ul. G. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków, NIP: PL6772380230, REGON: 123060159 | TEL: +48 12 626 06 00, FAX: +48 12 626 00 92