Realizacja zleceń SOLIDEXPERT CNC
Case Study

Obróbka CNC

W 2019 roku w Dąbrówkach koło Rzeszowa utworzyliśmy nowy oddział produkcyjny SOLIDEXPERT, w którym realizujemy zlecenia z zakresu obróbki CNC.  To tutaj spotyka się nasza budowana od 2002 roku wiedza techniczna, nowoczesna technologia oraz najbardziej wymagające projekty, które realizujemy dla Państwa!

Zobacz jak przebiega współpraca z nami – zapraszamy do obejrzenia filmu oraz lektury poniższego tekstu, gdzie szczegółowo objaśniamy wszystkie etapy produkcji.

Strona WWW dedykowana Oddziałowi produkcyjnemu SOLIDEXPERT

Ustandaryzowany proces pozwala na zachowanie precyzji i jakości wykonania elementów od pierwszej do sztuki do końca produkcji. Zobacz jak w szczegółach wygląda obsługa SOLIDEXPERT!

1. Przyjęcie zapytania.
W pierwszym kontakcie poprosimy Cię o podesłanie dokumentacji technicznej elementów, które chcesz wykonać w naszym oddziale produkcyjnym. Niezwykle przydatne na etapie wyceny będą modele CAD Twoich produktów. Wykorzystując narzędzia CAD/CAM z portfolio SOLIDWORKS możemy w szybki sposób oszacować czas obróbki oraz zaproponować konieczne zmiany, które pozwolą na technologiczne wykonanie elementów.
Pamiętaj, że Twoje projekty w naszych rękach są niezwykle bezpieczne! Gwarantujemy ścisłą współpracę potwierdzoną umową NDA.

2. Przygotowanie oferty.
Proces wyceny obróbki CNC zostaje podsumowany ofertą, która zawiera ceny poszczególnych produktów, proponowany termin realizacji oraz warunki dostawy. Wszystkie szczegóły współpracy z SOLIDEXPERT opisane są w OWH.

3. Potwierdzenie zamówienia.
Po zaakceptowaniu oferty i warunków współpracy potwierdzimy przyjęcie zamówienia do realizacji.

4. Założenie zlecenie produkcyjnego w systemie ERP i planowanie produkcji.
System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central pozwala nam na pełną kontrolę nad realizacją zleceń i gwarantuje dostawę wszystkich koniecznych materiałów oraz półproduktów na czas.

5. Przygotowanie technologii.
Oprogramowanie CAD/CAM jakiego używamy do frezowania oferuje rozległe opcje optymalizacji ścieżek narzędzi, które wykonują szybkie i wieloosiowe operacje obróbki skrawaniem, w pełni wykorzystując możliwości naszych frezarek CNC. Środowisko w jakim pracujemy tj. SOLIDWORKS oraz CAMWorks zapewniają bezpieczeństwo, szybkość i wydajność, aby pomóc nam osiągnąć precyzyjne wykonanie części w mniejszej liczbie kroków.

6. Frezowanie elementu.
Twoje zlecenie zostanie wykonane na poniższych maszynach:

 

7. Kontrola jakości
Jednym z kluczowych etapu realizacji zamówienia jest kontrola jakości. Do tego procesu wykorzystujemy certyfikowane i regularnie wzorcowane narzędzia pomiarowe. Nasza firma zarządza systemem jakości zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015

 

8. Wysyłka detalu do klienta
Twoje zamówione części są pakowane i niezwłocznie wysyłane na wskazy adres dostawy.

Twoja firma jest zaintersowana współpracą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

    Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej