aktualności

Certyfikacja 3DEXPERIENCE dla pracowników SOLIDEXPERT

Miło nam ogłosić, że pracownicy SOLIDEXPERT otrzymali certyfikację platformy 3DEXPERIENCE i tym samym potwierdzili swoją wiedzę jaką posiadają na temat rozwiązań oferowanych przez platformę 3DEXPERIENCE.

Miło nam ogłosić, że pracownicy SOLIDEXPERT otrzymali certyfikację platformy 3DEXPERIENCE i tym samym potwierdzili swoją wiedzę jaką posiadają na temat rozwiązań oferowanych przez platformę 3DEXPERIENCE.

Platforma 3DEXPERIENCE to środowisko pracy w chmurze, które pozwala na współpracę i komunikację ludzi pracujących nad projektem dając im dostęp do niezbędnych do tego aplikacji. Co więcej platforma pozwala na pracę na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca.

Jak zapowiedziano podczas konferencji SOLIDWORKS World 2019 platforma 3DEXPERIENCE jest częścią tzw. strategii 3DEXPERIENCE.Works. Co to oznacza? W ramach nowej strategii 3DEXPERIENCE.Works, rozwiązania Dassault Systèmes z platformy 3DEXPERIENCE będą dostarczane również użytkownikom SOLIDWORKS. Dzięki temu użytkownicy programu otrzymają do dyspozycji dodatkowe zasoby i związane z nimi nowe możliwości. Zapowiedziano, że strategia będzie obejmować takie rozwiązania jak:

 1. DELMIAWORKS – zintegrowane połączenie zarządzania produkcją i planowania zasobów przedsiębiorstwa, pomaga firmom zwiększyć wydajność zakładu, wyeliminować błędy, poprawić widoczność zapasów i efektywnie zarządzać zgodnością z przepisami.
 2. ENOVIA – skalowalny zestaw usług PLM, zaprojektowany specjalnie dla użytkowników komputerów stacjonarnych SOLIDWORKS, w chmurze umożliwiający klientom planowanie, opracowywanie i publikowanie nowych informacji o produktach bez potrzeby korzystania z infrastruktury lub wcześniejszego dostosowywania rozwiązania.
 3. SIMULIA – zaawansowane możliwości symulacyjne obejmujące całą fizykę i rzeczywiste scenariusze, z pełnym omówieniem wszystkich dziedzin analizy, w tym strukturalnych, przepływu elektromagnetycznego, wymiany ciepła i wszystkich interakcji fizycznych.
 4. Marketplace for Engineers – usługa łącząca firmy z wykwalifikowanymi inżynierami w celu współpracy przy projektach.
 5. xShape – rozwiązanie, które oferuje potężne możliwości modelowania sub-d z poziomu przeglądarki, w pełni kompatybilny z każdą aplikacją na platformie 3DEXPERIENCE.

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej