Certyfikacja SOLIDWORKS - Zapewnij swoim studentom lepszy start na rynku pracy! - SOLIDEXPERT

Certyfikacja SOLIDWORKS – Zapewnij swoim studentom lepszy start na rynku pracy!

 

 

 

Jesteś prowadzącym zajęcia SOLIDWORKS na uczelni? Jeżeli tak to świetnie się składa, ponieważ masz możliwość certyfikacji SOLIDWORKS swoich studentów i tym samym zapewnienia im przewagi na rynku pracy. Wystarczy dołączyć do programu „Academic Certification Provider”.

Czy wiedziałeś, że ponad 90% ankietowanych pracowników, twierdzi, że znają program certyfikacji SOLIDWORKS?

Obecnie sytuacja pandemiczna wywiera i nadal będzie miała duży wpływ na studentów. Jesteśmy tego świadomi, dlatego też pragniemy pomóc im uzyskać certyfikat SOLIDWORKS, aby zwiększyć ich szanse na rynku pracy. To proste i darmowe*. Wystarczy zarejestrować się jako Academic Certification Provider bez dodatkowych kosztów. Więcej na temat programu Academic Provider dowiesz się tutaj:

Posiadając status Academic Certification Provider, już tylko 2 proste kroki dzielą Cię od możliwości certyfikacji studentów:

  1. Udostępnij studentom voucher z kodem (otrzymasz tak dużo voucherów, aby nie zabrakło dla żadnego studenta) oraz link do platformy egzaminacyjnej, gdzie znajdą oni krótką instrukcje.
  2.  Studenci będą musieli przygotować się do egzaminu/ów, a ich rodzice/opiekunowie mogą nadzorować ich rejestracje oraz jego przebieg. Nie ma potrzeby osobistego nadzoru w trakcie pandemii.

Zachęcamy również każdego studenta do rejestracji na MySOLIDWORKS z użyciem numeru seryjnego licencji domowej Student Premium (numer zaczyna się od 9020…). To bardzo wartościowe źródło informacji oraz e-learningów stworzonych po to, aby pomóc w podejściu do egzaminu.

W razie dodatkowych pytań lub jeśli potrzebujesz dodatkowych voucherów – skontaktuj się z producentem programu pisząc wiadomość na: SOLIDWORKS.EDU-Certs@3ds.com

Zapewnij swoim studentom najlepszą przyszłość. Zacznij już dzisiaj!