aktualności

Certyfikacja SOLIDWORKS – Zapewnij swoim studentom lepszy start na rynku pracy!

Jesteś prowadzącym zajęcia SOLIDWORKS na uczelni? Jeżeli tak to świetnie się składa, ponieważ masz możliwość certyfikacji SOLIDWORKS swoich studentów i tym samym zapewnienia im przewagi na rynku pracy. Wystarczy dołączyć do programu "Academic Certification Provider".

Jesteś prowadzącym zajęcia SOLIDWORKS na uczelni? Jeżeli tak to świetnie się składa, ponieważ masz możliwość certyfikacji SOLIDWORKS swoich studentów i tym samym zapewnienia im przewagi na rynku pracy. Wystarczy dołączyć do programu „Academic Certification Provider”.

Czy wiedziałeś, że ponad 90% ankietowanych pracowników, twierdzi, że znają program certyfikacji SOLIDWORKS?

Obecnie sytuacja pandemiczna wywiera i nadal będzie miała duży wpływ na studentów. Jesteśmy tego świadomi, dlatego też pragniemy pomóc im uzyskać certyfikat SOLIDWORKS, aby zwiększyć ich szanse na rynku pracy. To proste i darmowe*. Wystarczy zarejestrować się jako Academic Certification Provider bez dodatkowych kosztów. Więcej na temat programu Academic Provider dowiesz się tutaj:

Posiadając status Academic Certification Provider, już tylko 2 proste kroki dzielą Cię od możliwości certyfikacji studentów:

  1. Udostępnij studentom voucher z kodem (otrzymasz tak dużo voucherów, aby nie zabrakło dla żadnego studenta) oraz link do platformy egzaminacyjnej, gdzie znajdą oni krótką instrukcje.
  2.  Studenci będą musieli przygotować się do egzaminu/ów, a ich rodzice/opiekunowie mogą nadzorować ich rejestracje oraz jego przebieg. Nie ma potrzeby osobistego nadzoru w trakcie pandemii.

Zachęcamy również każdego studenta do rejestracji na MySOLIDWORKS z użyciem numeru seryjnego licencji domowej Student Premium (numer zaczyna się od 9020…). To bardzo wartościowe źródło informacji oraz e-learningów stworzonych po to, aby pomóc w podejściu do egzaminu.

W razie dodatkowych pytań lub jeśli potrzebujesz dodatkowych voucherów – skontaktuj się z producentem programu pisząc wiadomość na: SOLIDWORKS.EDU-Certs@3ds.com

Zapewnij swoim studentom najlepszą przyszłość. Zacznij już dzisiaj!

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej