aktualności

Darmowe wejściówki na Targi STOM 2018

Targi STOM to pierwszy wiosenny cykl imprez targowych w roku, które poświęcone są branży maszynowej, obróbki metali, blach oraz technologii laserowej. Tegoroczna edycja targów odbędzie się 10-12 kwietnia 2018 w Kielcach. W tym roku również SOLIDEXPERT będzie obecny na tej imprezie. Odnajdą nas Państwo na stanowisku A-26. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do spotkania z nami. Przygotowaliśmy dla Was zaproszenia do darmowego udziału w Targach STOM 2018.

Targi STOM to pierwszy wiosenny cykl imprez targowych w roku, które poświęcone są branży maszynowej, obróbki metali, blach oraz technologii laserowej. Tegoroczna edycja targów odbędzie się 10-12 kwietnia 2018 w Kielcach. W tym roku również SOLIDEXPERT będzie obecny na tej imprezie. Odnajdą nas Państwo na stanowisku A-26. Więcej szczegółów nt. wydarzenia dostępne jest tutaj.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do spotkania z nami w trakcie targów. Przygotowaliśmy zaproszenia uprawniające do darmowego udziału w Targach STOM 2018. W celu otrzymania zaproszenia należy skontaktować się z nami poprzez formularz na stronie targów, telefonicznie 12 626 06 00 lub mailowo office@solidexpert.com.

PAMIĘTAJ! Otrzymane zaproszenie należy zarejestrować online do 8.04.2018 na tej stronie

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej