DraftSight AEC Pack

Pomimo, że z każdym rokiem technologie wspomagające pracę inżynierów coraz szybciej się rozwijają, a zaawansowane programy komputerowe w różnych gałęziach przemysłu umożliwiają wykonanie zaawansowanych projektów 3D razem z fotorealistycznymi wizualizacjami koncepcji, to rozwiązania CAD 2D stanowią ciągle jedno z podstawowych narzędzi, zwłaszcza w obszarze szeroko pojętej architektury, inżynierii, konstrukcji, budownictwa czy geodezji.

SOLIDEXPERT wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników przygotował DraftSight AEC Pack by SOLIDEXPERT – zestaw narzędzi niezbędnych w pracy inżynierów m.in. architektów, budownictwa, strukturalnych, geodetów, projektantów i konstruktorów. W ramach pakietu użytkownik otrzymuje:

DraftSight Enterprise

DraftSight to profesjonalne rozwiązanie do projektowania CAD 2D i 3D. Za jego pomocą jesteśmy w stanie tworzyć profesjonalne rysunki 2D lub edytować istniejące już pliki DWG/DXF. To czym zaskoczy nas program DraftSight to znajomy interfejs użytkownika w języku polskim, krótki czas nauki oraz bardzo prosta migracja z aktualnie używanej aplikacji, gwarantująca nam zgodność plików DWG ze starszymi oraz bieżącymi projektami. Oprogramowanie to pozwala zaoszczędzić od 50-80% czasu. W ramach DraftSight AEC Pack by SOLIDEXPERT użytkownik otrzymuje oprogramowanie DraftSight Enterprise (licencja wieczysta) wraz z roczną usługą subskrypcji oraz licencjonowaniem sieciowym.

Wybrane funkcje DraftSight Enterprise:

HomeByMe

Dodatek HomeByMe do oprogramowania DraftSight umożliwia przeglądanie i import modeli 3D z portalu HomeByMe bezpośrednio do oprogramowania DraftSight w formie w pełni zwymiarowanych rzutów pięter. Po zalogowaniu się do swojego konta HomeByMe z okienka zadań DraftSight możesz przeglądać swoje projekty bezpośrednio w swoim programie CAD 2D. W celu wygenerowania zwymiarowanego rzutu piętra wystarczy zaznaczyć i wybrać projekt, z którego rzut chcemy wygenerować. Następnie po załadowaniu projektu wybieramy ustawienia i wskazujemy jednostki, w jakich wygenerowane mają być rzuty i wymiary oraz ewentualnie skalę, punkt wstawienia oraz kąt obrotu. Dodatkowo, przed wygenerowaniem rzutu, jeśli nasz projekt posiada więcej niż jedno piętro, należy wybrać to, którego rzut chcemy wstawić. Możliwy jest również bezpośredni import plików projektów z rozszerzeniem .DSHMB wygenerowanych na portalu HomeByMe.

OnlineMaps

Dla kogo dedykowany jest DraftSight AEC Pack?

Dlaczego warto?

Korzyści

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

ul. G. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków

12 626 06 00 | 58 351 43 13

office@solidexpert.com

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej