3DEXPERIENCE for Education

3DEXPERIENCE for Education to zaawansowana platforma zaprojektowana dla edukacji, umożliwiająca najnowsze praktyki w zakresie szeroko pojętego przemysłu. Dzięki wszechstronnym możliwościom CAD, CAM i CAE platforma zapewnia rozwiązania najwyższej klasy do zarządzania pracą zespołową i planowania projektów.

Opis rozwiązania

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi opartemu na sieci web, nauczyciele w łatwy sposób mogą tworzyć lokalne lub międzynarodowe środowisko współpracy, takie jak projekty studenckie, egzaminy oraz przypisywać role uczestnikom. Studenci mogą rozpoczynać swoje projekty na uczelni, kontynuować w domu, a ewentualne problemy i wyzwania omawiać w społeczności internetowej. Korzystanie z platformy zapewnia, że ZAWSZE mają oni dostęp do najnowszej wersji swoich projektów.

3DEXPERIENCE for Education oferuje dużą elastyczność

Pakiety można rozszerzać wraz ze wzrostem ilości użytkowników i powiększaniem wiedzy oraz umiejętności grupy. Struktura 3DExperience for Education składa się z zestawów ról odpowiadającym profilom działalności. Wybierz role, które będą najbardziej dopasowane do potrzeb studentów.

3DEXPERIENCE for Education dostępne jest w pakietach 10, 30, 100, 300, 900 itd. aktywacji.

 

Pełny opis 3DEXPERIENCE

Oferta składa się z następujących ról:

Collaborative Business and Industry Innovator

Podstawowe role zapewniające rozpoczęcie korzystania z platformy. Są one rdzeniem oferty edukacyjnej 3DEXPERIENCE, który można rozbudowywać o kolejne rozwiązania dostosowane do profilu szkoły oraz uczelni. Collaborative Bussiness and Industry Innovator łączy nauczycieli z ich uczniami, studentów z kolegami z zespołu, oraz wszystkich użytkowników z ich danymi dostępnymi w czasie rzeczywistym.

Project Collaborator for Education

Project Collaborator for Education pozwala na połączenie istniejących plików SOLIDWORKS z platformą 3DEXPERIENCE, zwiększając możliwości projektowe i inżynierskie użytkowników. Dzięki aplikacji Project Planner możesz zaplanować każdy etap swojego projektu, definiując wymagane zadania, a następnie przypisując użytkowników, zależności i terminy. Zadania można wyświetlać i aktualizować w dowolnym miejscu, z dowolnego urządzenia, a nawet zintegrować bezpośrednio z SOLIDWORKS, dzięki czemu bezproblemowo wpasowują się w przepływ pracy projektanta.

3D Designer

Pozwala połączyć istniejące dane SOLIDWORKS z platformą 3DEXPERIENCE oraz tworzyć w sposób łatwy i szybki parametryczne modele 3D za pomocą 3D Creator oraz organiczne i ergonomiczne kształty za pomocą 3D Sculptor. Przeglądaj, oceniaj i oznaczaj modele CAD za pomocą 3DPlay a następnie opublikuj je dla swojej społeczności za pomocą 3DSwym.

3DEXPERIENCE Engineer

To sprawdzone środowisko zapewniające rozwiązania w pełnym cyklu od projektowania do produkcji, które są połączone ze sobą za pośrednictwem platformy 3DEXPERIENCE. Uzyskaj dostęp do zaawansowanych funkcji projektowania 3D (CATIA), symulacji (SIMULIA), produkcji (DELMIA) oraz zarządzania danymi produktu i cyklem życia (ENOVIA).

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Education to intuicyjnie, solidne, powszechnie znane rozwiązanie SOLIDWORKS 3D CAD  połączone z platformą chmurową umożliwiając naukę projektowania w dowolnym miejscu i czasie. Rola ta umożliwia jednostkom edukacyjnym kształcenie studentów z możliwością budowania umiejętności, których będą potrzebować, aby konkurować na rynku pracy.

Bezpośrednio zintegrowana z 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS platforma 3DEXPERIENCE zapewnia:

 • Bezpieczne i niezawodne zarządzanie danymi w chmurze
 • Zarządzanie zadaniami
 • Zarządzanie cyklem życia produktu
 • Narzędzia do współpracy

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS wykracza poza projektowanie inżynierskie i pozwala instruktorom na zarządzanie programem zajęć oraz projektami studenckimi w ramach jednej zintegrowanej platformy.

SOLIDWORKS Visualize Connected jest również dostępny w tej roli.

Korzyści

Bezpieczne przechowywanie danych

Platforma umożliwia bezpieczne przechowywanie oraz udostępnianie danych

Dostęp z dowolnego urządzenia

Korzystaj z platformy niezależnie od posiadanego urządzenia (komputer, tablet, smartfon) w dowolnym czasie

Możliwość kolaboracji między użytkownikami

Rozwiązanie pozwala na użytkownikom wewnętrznym oraz zewnętrznym na dzielenie się pomysłami. Platforma angażuje również osoby niebędące projektantami w proces powstawania produktu.

Brak konieczności zakupu wydajnego sprzętu komputerowego

Rozwiązania chmurowe wykluczają konieczność zakupu drogiego sprzętu oraz utrzymania serwera danych.

Nasze współprace

Przetestuj nasze rozwiązania lub zamów ofertę!

Anna Dziedzic Główny specjalista ds. edukacji

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej