SOLIDWORKS RESEARCH

SOLIDWORKS Research to licencja badawcza, z której mogą korzystać uczelnie oraz instytucje badawcze R&D. Udostępnia ona instytucjom i organizacjom najnowsze technologie SOLIDWORKS przeznaczone do projektowania i przeprowadzania badań inżynieryjnych, jednocześnie umożliwiając wymianę doświadczeń z innymi użytkownikami z całego świata.

Oprogramowanie oraz uzyskane za jego pomocą efekty można bez ograniczeń wykorzystywać w publikacjach wyników badań uzyskanych z projektów finansowanych wewnętrznie i zewnętrznie, projektach finansowanych przez przemysł, przekazywaniu własności intelektualnej oraz składaniu wniosków o ochronę patentową.

Opis rozwiązania

W ramach oferty SOLIDWORKS Research:

 • Instytucje badawcze mają możliwość zakupu dowolnej licencji SOLIDWORKS dostępnej w ofercie komercyjnej [tutaj można wstawić link do karty z produktami komercyjnymi]. Licencja badawcza posiada te same funkcjonalności oraz harmonogram aktualizacji, a co więcej nie nakłada znaków wodnych. Dzięki czemu projekty wykonane w tej wersji oprogramowania SOLIDWORKS mogą być używane w oficjalnych publikacjach i artykułach naukowych, a także wnioskach patentowych oraz badaniach finansowanych przez przemysł.
 • Kompleksowy pakiet narzędzi przeznaczonych do projektowania i przeprowadzania analiz wykorzystuje jednolity interfejs, umożliwiając użycie technologii trójwymiarowej do tworzenia i weryfikowania projektów, a także do komunikacji technicznej oraz sprawnego i wydajnego zarządzania wynikami badań.

Korzyści

Nie nakłada informacyjnych znaków wodnych

Platforma umożliwia bezpieczne przechowywanie oraz udostępnianie danych

Funkcjonalność

Funkcjonalnie jest ona równoważna licencjom komercyjnym SOLIDWORKS. Korzystaj z platformy niezależnie od posiadanego urządzenia (komputer, tablet, smartfon) w dowolnym czasie

Program Partnership

Uczelnie posiadające licencje edukacyjne wraz z licencjami badawczymi uzyskają status Partnership, dzięki czemu mogą otrzymać dodatkowe korzyści takie jak np. atrakcyjniejsze warunki zakupu w przyszłości lub wykłady dla studentów prowadzone przez naszych instruktorów.

Koszt zakupu licencji jest znacznie niższy

Cena licencji badawczej jest znacznie niższa niż licencji komercyjnej.

Nasze współprace

Przetestuj nasze rozwiązania lub zamów ofertę!

Anna Dziedzic Główny specjalista ds. edukacji

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej