Szkolenia

SOLIDWORKS to najpopularniejszy CAD 3D na świecie. Jego bardzo dobra znajomość jest gwarancją znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Wiedzę nt. pracy w SOLIDWORKS studenci mogą zdobywać na wiele sposobów. Mogą to być tutoriale SOLIDWORKS dostępne w Internecie, czy strony poświęcone nowym funkcjom, tj. nowości SOLIDWORKS 2016. Jedną z metod jest także udział w cyklu studenckich szkoleń organizowanych przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe SOLIDWORKS firmy SOLIDEXPERT. Studenckie, wcale jednak nie znaczy gorsze. Tematyka i zakres szkoleń jest taki sam jak na szkoleniach komercyjnych, różnica leży w cenie oraz ich terminie

SOLIDWORKS szkolenia

Zdobądź fachową wiedzę z wybranego obszaru pracy w SOLIDWORKS

Tematyka

Tematyka szkoleń SOLIDWORKS jest bogata. Uczestnicząc w szkoleniu z podstaw, zdobędziesz niezbędną wiedzę do pracy w programie. Interfejs, dokumentacja płaska, standardowe operacje 3D, czy modelowanie złożeń nie będą Ci straszne. Istnieje także możliwość zorganizowania szkoleń zaawansowanych z takiej tematyki jak: modelowanie powierzchniowe, gięcie blach, tworzenie form, konstrukcji spawanych, zaawansowane analizy MES. Warunek jest jeden: szkolenia zaawansowane przeznaczone są dla osób, które ukończyły kurs podstawowy.


Gwarancja jakości

Uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez firmę SOLIDEXPERT masz gwarancję wysokiego poziomu szkoleń. Nasi instruktorzy są certyfikowanymi przez SOLIDWORKS trenerami, zaś ich kompetencje są potwierdzone m.in. uzyskaniem pierwszego w Polsce tytuły Certified SOLIDWORKS Professional (CSWP). Do dyspozycji uczestników pozostaje świetnie wyposażona sala szkoleniowa w inżynierskie stacje robocze DELL Precision, czy manipulatory.


Organizacja i koszta

Terminy szkoleń studenckich są bardzo dogodne. Są to dwa 8-godzinne spotkanie organizowane przez weekend (sobota, niedziela). Szkolenia Studenckie SOLIDEXPERT są przeznaczone dla osób posiadających aktualny indeks (studia dzienne lub zaoczne), zaś koszt to 350 zł/os.

Uwaga! Studenci zaoczni doliczają do podanych kwot VAT 23%.


Dodatkowe informacje

Uczestnicząc w szkoleniach studenckich SOLIDWORKS organizowanych przez SOLIDEXPERT dodatkowo otrzymasz:

  • Polskojęzyczne materiały szkoleniowe powstałe w oparciu o międzynarodowy komercyjny kurs SOLIDWORKS
  • Imienne certyfikaty z hologramem dla wszystkich uczestników kursu
  • Koszulkę SOLIDEXPERT
  • Grupy zorganizowane otrzymują jedną kopię oficjalnego podręcznika szkoleniowego SOLIDWORKS (min. 6 osób)
  • Pomoc w znalezieniu pracy, dzięki dużej liczbie zapytań kadrowych ze strony klientów SOLIDEXPERT


© 2015 SOLIDEXPERT Sp. z o.o., ul. G. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków, NIP: PL6772380230, REGON: 123060159 | TEL: +48 12 626 06 00, FAX: +48 12 626 00 92