WOODEXPERT EDU

WOODEXPERT to profesjonalny program klasy CAD 3D przeznaczony dla przemysłu meblarskiego, który umożliwia szybkie projektowanie mebli, tworzenie dokumentacji produkcyjnej, dostosowanych list materiałowych oraz przygotowania obróbki CNC.

Opis rozwiązania

Projektuj i produkuj meble jeszcze efektywniej

Program WOODEXPERT jest dostępny również w ofercie edukacyjnej. W pełni zintegrowany z SOLIDWORKS 3D CAD program WOODEXPERT, umożliwia naukę obsługi profesjonalnego rozwiązania skierowanego dla przemysłu meblarskiego. Uczelnie oraz szkoły posiadające kierunki kształcenia związane z branżą meblową mogą nabyć dedykowane oprogramowania dydaktyczne w korzystnej cenie, jednoczenie zapewniając studentom możliwość edukacji z użyciem profesjonalnego narzędzia wykorzystywanego w największych przedsiębiorstwach meblowych w Polsce.

 

Pełny opis WOODEXPERT

Funkcje

INTELIGENTNE WSTAWIANIE KOMPONENTÓW Z PODGLĄDEM

Funkcja „Wstaw” pozwala na szybkie prototypowanie i łatwą edycję wstawianego komponentu. Wspomagana podglądem OpenGL zapewnia precyzyjne modelowanie.

WSPOMAGANE NADAWANIE MATERIAŁÓW NOŚNYCH I WYKOŃCZENIOWYCH

Funkcja inteligentnego nadawania materiałów nośnych i wykończeniowych umożliwia szybkie nadanie materiałów do pożądanych elementów według schematu określonego przez użytkownika.

NADAWANIE NADDATKÓW Z PODGLĄDEM

Każdy użytkownik programu do projektowania mebli WOODEXPERT ma możliwość sterowania naddatkami technologicznymi materiałów nośnych i wykończeniowych oraz ich kątem usłojenia.

LEGENDA MATERIAŁOWA Z WARIANTAMI

WOODEXPERT, rozbudowując bibliotekę materiałową SOLIDWORKS, daje możliwość tworzenia legend materiałowych z wariantami kolorystycznymi.

WYKRYWANIE KOLIZJI TECHNOLOGICZNYCH

SOLIDWORKS pozwala na wykrywanie kolizji pomiędzy elementami złożenia. WOODEXPERT rozszerza tę funkcję i dzieli ją na kategorie, w celu uniknięcia błędów produkcyjnych już we wczesnej fazie projektowania.

OTWOROWANIE POD ŁĄCZNIKI

Operacja „Wykonaj obróbki” transferuje obróbki okuć i akcesoriów na otworowanie w płycie. Zmiana wymiarów lub konfiguracji obróbki transferuje je na model.

Nasze współprace

Przetestuj nasze rozwiązania lub zamów ofertę!

Anna Dziedzic Główny specjalista ds. edukacji

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej