SOLIDWORKS EDU Edition PCB - SOLIDEXPERT

SOLIDWORKS EDU Edition PCB

SOLIDWORKS EDU Edition PCB to rozwiązanie wyposażone w zestaw narzędzi zaprojektowanych w celu wypełnienia luki między projektami elektrycznymi i mechanicznymi. Dzięki kombinacji najlepszych technologii w projektowaniu płytek PCB, łatwego w obsłudze interfejsu i połączeniu ze środowiskiem CAD SOLIDWORKS wspomniane rozwiązanie pozwala jego użytkownikom na szybkie i łatwe projektowanie płytek PCB, które stanowią jedynie część całego procesu projektowania produktu.

Zalety

Integracja z SOLIDWORKS CAD 3D

Zmiany w projekcie płytki PCB umieszczonej w środowisku CAD są aktualizowane, ponad to użytkownik ma możliwość komentowania każdej ze zmian. Wymiana informacji jest realizowana w dwie strony.

Biblioteka gotowych symboli

Dzięki dostępowi do aktualizowanych bibliotek i sprawdzaniu poprawności projektów, użytkownik może w krótkim czasie oraz z precyzją tworzyć projekty.

Sprawdzone rozwiązanie

SOLIDWORKS PCB wykorzystuje technologię Altium, dzięki czemu daje szereg możliwości projektowych elementów elektronicznych, a także przejrzysty interfejs.

Licencjonowanie

Licencja edukacyjna jest dostępna w kilku pakietach: 60/200/500/2000 stanowisk, co pozwala na dopasowanie do ilości użytkowników oraz posiadanych stanowisk oprogramowania SOLIDWORKS EDU EDITION.

Wideo

Nowości SOLIDWORKS 2018 - SOLIDWORKS PCB

SOLIDWORKS PCB - nowe rozwiązanie

formularz kontaktowy

    zaufali nam

    Faq

    Chcesz dowiedzieć się więcej?
    Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

    Sprawdź