SOLIDWORKS EDU Edition PDM Professional - SOLIDEXPERT

SOLIDWORKS EDU Edition PDM Professional

Oprogramowanie SOLIDWORKS PDM (Product Data Management) jest wysokiej klasy narzędziem umożliwiającym sprawną współpracę między zespołami, działami a także oddziałami znajdującymi w różnych lokalizacjach. SOLIDWORKS PDM zarządza scentralizowanie przechowywanymi danymi projektowymi oraz plikami pokrewnymi. Tak więc, całość dokumentacji projektowej oraz okołoprojektowej może być centralnie zarządzana w systemie PDM.

Pakiety

Ilość stanowisk
60
200
500
2000

Zalety

Zarządzanie plikami

SOLIDWORKS PDM pozwala uporządkować dokumentacje CAD, a także pliki wykorzystywane w obrębie danej organizacji. Dzięki obiegom dokumentacji użytkownicy mogą tworzyć projekty wg określnych norm i standardów.

Automatyzacja procesów

Szablony projektu, automatyczne generowanie dokumentacji PDF/DWG/DXF, API to tylko niektóre z licznych usprawnień jakie oferuje system PDM.

Bezpieczeństwo

Nikt niepowołany nie dostanie się dokumentacji. Administrator określa role, a także uprawnienia pozwalające na precyzyjne określenie dostępu do plików.

Integracja z Windows

SOLIDWORKS PDM jest osadzony w Microsoft Windows, dzięki czemu szkolenia i wdrożenia nowych użytkowników nie zajmują wiele czasu i nie wymagają przyzwyczajenia do nowego środowiska.

formularz kontaktowy

    zaufali nam

    Faq

    Chcesz dowiedzieć się więcej?
    Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

    Sprawdź