Szkolenia dla studentów z SOLIDWORKS CAD 3D - SOLIDEXPERT

Szkolenia studenckie

SOLIDWORKS to najpopularniejszy CAD 3D na świecie. Jego bardzo dobra znajomość jest gwarancją znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Wiedzę nt. pracy w SOLIDWORKS studenci mogą zdobywać na wiele sposobów. Mogą to być tutoriale SOLIDWORKS dostępne w Internecie czy strony poświęcone nowym funkcjom, tj. nowości SOLIDWORKS. Jedną z metod jest także udział w cyklu studenckich szkoleń organizowanych przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe SOLIDWORKS firmy SOLIDEXPERT. Studenckie, wcale jednak nie znaczy gorsze. Tematyka i zakres szkoleń jest taki sam jak na szkoleniach komercyjnych, różnica leży w cenie oraz ich terminie.

INFORMACJE

Tematyka

Tematyka szkoleń SOLIDWORKS jest bogata. Uczestnicząc w szkoleniu z podstaw, zdobędziesz niezbędną wiedzę do pracy w programie. Interfejs, dokumentacja płaska, standardowe operacje 3D, czy modelowanie złożeń nie będą Ci straszne. Istnieje także możliwość zorganizowania szkoleń zaawansowanych z takiej tematyki jak: modelowanie powierzchniowe, gięcie blach, tworzenie form, konstrukcji spawanych, zaawansowane analizy MES. Warunek jest jeden: szkolenia zaawansowane przeznaczone są dla osób, które ukończyły kurs podstawowy.

Gwarancja jakości

Uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez firmę SOLIDEXPERT masz gwarancję wysokiego poziomu szkoleń. Nasi instruktorzy są certyfikowanymi przez SOLIDWORKS trenerami, zaś ich kompetencje są potwierdzone m.in. uzyskaniem jako pierwsi w Polsce tytułu Certified SOLIDWORKS Professional (CSWP). Do dyspozycji uczestników pozostaje świetnie wyposażona sala szkoleniowa w inżynierskie stacje robocze DELL Precision czy manipulatory.

Organizacja i koszta

Terminy szkoleń studenckich są bardzo dogodne. Są to dwa 8-godzinne spotkania organizowane przez weekend (sobota, niedziela). Szkolenia studenckie SOLIDWORKS są przeznaczone dla osób posiadających aktualny indeks (studia dzienne lub zaoczne), zaś ich koszt jest niższy niż szkoleń komercyjnych.

Dodatkowe informacje

Uczestnicząc w szkoleniach studenckich SOLIDWORKS organizowanych przez SOLIDEXPERT dodatkowo otrzymasz:

 • Polskojęzyczne materiały szkoleniowe powstałe w oparciu o międzynarodowy komercyjny kurs SOLIDWORKS
 • Imienny certyfikat z hologramem potwierdzający uczestnictwo w kursie
 • Pomoc w znalezieniu pracy, dzięki dużej liczbie zapytań kadrowych ze strony klientów SOLIDEXPERT

TERMINY

Kliknij w poniższą ikonę, aby sprawdzić terminy w interesującej Cię lokalizacji

KRAKÓW

WARSZAWA

GDAŃSK

Szkolenie podstawowe

Części, rysunki, złożenia


Zakres tematyki:

 • Interfejs SOLIDWORKS
 • Filozofia projektowania w 3D
 • Szkicownik
 • Podstawowe operacje w 3D
 • Generowanie dokumentacji płaskiej
 • Standardowe i zaawansowane szyki
 • Analiza MES, parametryzacja równań
 • Modelowanie złożeń
 • Przygotowanie animacji

Szkolenia prowadzone są regularnie. Sprawdź najbliższy kurs w terminarzu szkoleń.

Szkolenia zaawansowane

Zaawansowane części i zaawansowane modelowanie złożeń

Zakres tematyki: Podczas szkolenia omawiane są zagadnienia z kursów Zaawansowane części i Zaawansowane modelowanie złożeń.

Szkolenie prowadzone jest po uzbieraniu się minimum 5-osobowej grupy.

Czas trwania: 2 dni

Arkusze blach, Konstrukcje spawane, Modelowanie powierzchniowe

Zakres tematyki: Podczas szkolenia omawiane są zagadnienia z kursów Arkusze blach, Konstrukcje spawane oraz Modelowanie powierzchniowe.

Szkolenie prowadzone jest po uzbieraniu się minimum 5-osobowej grupy.

Czas trwania: 2 dni

Pozostałe szkolenia

Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu zaawansowanego z dowolnej tematyki dostępnej w naszym portfolio szkoleń. Warunkiem jest uzbieranie się minimum 5-osobowej grupy oraz wcześniejsze odbycie kursu Części, rysunki, złożenia.

formularz kontaktowy

  zaufali nam

  Faq

  Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

  Sprawdź