aktualności

Egzaminy techniczne SOLIDWORKS za darmo lub połowę ceny! Sprawdź ofertę.

Certyfikaty SOLIDWORKS to świetny sposób na potwierdzenie wiedzy i kompetencji w zakresie oprogramowania SOLIDWORKS. Zostań certyfikowanym specjalistą lub ekspertem SOLIDWORKS już dziś! Do certyfikacji możesz przystąpić za darmo lub za połowę ceny - do końca kwietnia oferowany jest kod rabatowy, który zapewni 50% zniżki na wszystkie egzaminy SOLIDWORKS (z wyjątkiem egzaminu SOLIDWORKS Expert Mechanical Design oraz SOLIDWORKS Expert Simulation). Wszystkie dostępne egzaminy SOLIDWORKS w ofercie producenta znajdują się TUTAJ.

Certyfikaty SOLIDWORKS to świetny sposób na potwierdzenie wiedzy i kompetencji w zakresie oprogramowania SOLIDWORKS. Zostań certyfikowanym specjalistą lub ekspertem SOLIDWORKS już dziś! Do certyfikacji możesz przystąpić za darmo lub za połowę ceny – do końca kwietnia oferowany jest kod rabatowy, który zapewni 50% zniżki na wszystkie egzaminy SOLIDWORKS (z wyjątkiem egzaminu SOLIDWORKS Expert Mechanical Design oraz SOLIDWORKS Expert Simulation). Wszystkie dostępne egzaminy SOLIDWORKS w ofercie producenta znajdują się TUTAJ.

Darmowa certyfikacja CSWA i CSWP – sprawdź czy Ci przysługuje!

Możesz być uprawniony do otrzymania 100% zniżki na egzaminy SOLIDWORKS. Tak to prawda! Jeśli jesteś klientem komercyjnym i posiadasz aktywną usługę subskrypcji to otrzymujesz dostęp do bezpłatnych egzaminów SOLIDWORKS przez cały rok. To tylko jedna z wielu korzyści posiadania subskrypcji. Więcej na temat darmowej certyfikacji przeczytasz w naszym artykule:

Darmowe egzaminy CSWA i CSWP dla posiadaczy subskrypcji SOLIDWORKS

Jeśli jesteś uczniem lub studentem uczęszczającym na zajęcia SOLIDWORKS to również i Ty możesz być uprawniony do skorzystania z darmowej certyfikacji! W celu sprawdzenia czy przysługują Ci darmowe egzaminy SOLIDWORKS, w pierwszej kolejności zalecamy skontaktowanie się ze swoim profesorem lub nauczycielem i spytanie go czy szkoła jest akademickim dostawcą certyfikacji. Jeśli tak, to bez problemu będziesz mógł przystąpić do darmowych egzaminów SOLIDWORKS. Jeśli nie, Twoja uczelnia może ubiegać się o pozostanie akademickim dostawcą certyfikacji pod tym linkiem.

Nie możesz skorzystać z darmowej certyfikacji? Skorzystaj z rabatu 50% ważnego tylko do końca kwietnia!

Dla pozostałych osób certyfikacja jest płatna. Tylko do końca kwietnia możesz otrzymać na nią rabat aż 50%. Zachęcamy do skorzystania z oferty. Jeżeli jesteś zainteresowany przejdź do katalogu certyfikatów SOLIDWORS i sprawdź, jakie egzaminy chcesz podjąć. Kliknij przycisk Kup teraz i pamiętaj o wpisaniu kodu rabatowego „SWCERTAPR20” w polu kon bonu, który uwzględni rabat 50% na zakup egzaminu.

Certyfikaty SOLIDWORKS to świetny sposób na potwierdzenie wiedzy i kompetencji w zakresie oprogramowania SOLIDWORKS. Zostań certyfikowanym specjalistą lub ekspertem SOLIDWORKS już dziś! Więcej na temat samej certyfikacji przeczytasz już tutaj:

Certyfikacja SOLIDWORKS krok po kroku

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej