Aplikacja SOLIDWORKS for Startups

Program SOLIDWORKS for Startups (znany również jako program 3DEXPERIENCE Works for Startups) przeznaczony jest do uruchamiania sprzętu na wczesnym i średnim etapie.

Aby zakwalifikować się do programu Startup (Early-stage), Twoja firma musi spełniać następujące kryteria akceptacji:

  • nie powinna być obecnie klientem SOLIDWORKS,
  • musi lub planuje zaprojektować, zbudować i sprzedać produkt,
  • musi mieć mniej niż 1 mln USD finansowania i przychodów,
  • mieć mniej niż 5 lat w biznesie.

Jeśli Twoja firma ma więcej niż 1 mln USD finansowania lub przychodów, zakwalifikujesz się do programu Scale-Up, który zapewni dostęp do ról w portfolio 3DEXPERIENCE Works po znacznie obniżonych cenach. Pamiętaj, że nawet w przypadku programu Scale-Up jako firma musisz mieć mniej niż 5 lat.

WAŻNE: Nie akceptujemy usługodawców, sprzedawców, wykonawców ani firm konsultingowych. Firma SOLIDWORKS zastrzega sobie prawo do cofnięcia w dowolnym momencie w okresie obowiązywania uprawnień przedsiębiorcy poprzez powiadomienie użytkownika, jeśli stwierdzimy, że informacje zawarte w jego wniosku są nieprawdziwe.

Wypełnij formularz

Poniżej wskaż, ile licencji każdego rozwiązania będziesz potrzebować. Dodatkowe produkty 3DEXPERIENCE Works są dostępne w ramach rozmów z naszym zespołem ds. start-upów.

Dalsze informacje i komunikaty można znaleźć w społeczności 3DEXPERIENCE Works for Startups. Po zakończeniu aplikacji zostaniesz przekierowany na stronę. Utwórz konto na platformie 3DEXPERIENCE i zaloguj się, aby uzyskać dodatkowe informacje http://www.solidworks.com/startup-program. Rozpatrzenie wniosku będzie opóźnione bez konta na platformie 3DEXPERIENCE.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej