Futbolowa gorączka z SOLIDWORKS - SOLIDEXPERT

Futbolowa gorączka z SOLIDWORKS

Przed nami miesiąc meczy futbolowych, które odbędą się w ramach Mundialu w Rosji. W trakcie tegorocznych mistrzostw nie mogło zabraknąć również reprezentacji Polski, która zawalczy o zwycięski puchar. SOLIDEXPERT jak i wszystkich Polaków ogarnęła futbolowa gorączka na dobre! W związku z tym postanowiliśmy wykorzystać to i przygotować dla Was serię filmów, w których zaprezentujemy możliwości rozwiązań SOLIDWORKS – wszystkie oparte o tematykę piłki nożnej. Jesteście ciekawi jak SOLIDWORKS może przydać się w tej dziedzinie sportu? Koniecznie śledźcie naszą stronę, na której będą pojawiać się filmy.

PROJEKTY

Modele 2D i 3D

SYMULACJA

Badanie ruchu, przepływu i wytrzymałości

WIZUALIZACJA

Rendering, animacje

SOLIDWORKS Simulation – Test upuszczenia

Mecze odbywające się w ramach mistrzostw można oglądać bezpośrednio z trybun stadionu lub zasiadając wygodnie w swoim domowym zaciszu przed telewizorem. Zastanawialiście się jakie naprężenia powstają w telewizorze, gdy w wyniku emocji zostanie on wyrzucony przez okno?

 

CAMWorks – Obróbka 4-0siowa pucharu

Każdy z zespołów futbolowych podczas meczy daje z siebie wszystko, aby zapewnić sobie miejsce w finalne, w którym będzie mógł zawalczyć o puchar Mundialu. Ty także możesz mieć taki puchar, bez konieczności gry w piłkę nożną. Wystarczy zaprojektować model nagrody w SOLIDWORKS, a następnie korzystając z CAMWorks przygotować jego obróbkę w 4 osiach. Koniecznie zobacz jak my to zrobiliśmy!

Kolejne filmy już wkrótce. Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz oczywiście kibicowania!

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniami SOLIDWORKS skontaktuj się z nami telefonicznie 12 626 06 00,
mailowo office@solidexpert.com lub wypełniając poniższy formularz.

formularz kontaktowy