KONSULTANT WDROŻENIOWY ERP

SOLIDEXPERT w liczbach
100
inżynierów
6
centrów szkoleniowych
3000
zadowolonych klientów
9000
przeszkolonych osób
5
oddziałów firmy
100
inżynierów
6
centrów szkoleniowych
3000
zadowolonych klientów
9000
przeszkolonych osób
5
oddziałów firmy
udostępnij ofertę:
Kraków/Rzeszów
PEŁNY ETAT
UMOWA O PRACĘ
Specjalista
REKRUTACJA OTWARTA DO: BEZTERMINOWO

Zadania

 • Przeprowadzanie konsultacji oraz analiz potrzeb biznesowych klienta
 • Konfiguracja i optymalizacja systemu w celu dostosowania do wymagań klienta
 • Prowadzenie szkoleń z funkcjonalności systemu dla kluczowych użytkowników
 • Sporządzanie dokumentacji projektowej

Oczekiwania

 • Uczestniczyłeś we wdrożeniach systemów klasy ERP
 • Znasz rozwiązanie MS Dynamics NAV lub chcesz się go u nas nauczyć
 • Posiadasz doświadczenie i wiedzę merytoryczną w zakresie wdrażanych modułów (tj. produkcja, finanse, magazyn, logistyka)
 • Jesteś analitykiem, myślisz kreatywnie i chcesz się rozwijać
 • Wiesz jak efektywnie zorganizować swój czas pracy
 • W bardzo dobrym stopniu znasz język angielski
 • Wyjazdy służbowe nie stanowią dla Ciebie problemu
 • Cechuje Cię dokładność oraz zaangażowanie w realizowane projekty

Co oferujemy

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Szkolenia produktowe i wdrożenie na stanowisku pracy
 • Pakiet benefitów (dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty benefit)
 • Przejrzysty system premiowy
 • Ciekawą prace, moc nowych wyzwań i możliwość rozwoju
Poznaj nas!
Zapraszam do przesyłania zgłoszeń na opisane poniżej stanowisko.
Jeżeli nie ma oferty pracy jaka Cię interesuje, to nadal zachęcamy do wysyłania CV, być może stworzymy etat właśnie dla Ciebie.
Aplikuj - KONSULTANT WDROŻENIOWY ERP
Zapraszam do przesyłania zgłoszeń na wymienione powyżej stanowiska.
Jeżeli nie ma oferty pracy jaka Cię interesuje, to nadal zachęcamy do wysyłania CV, być może stworzymy etat właśnie dla Ciebie.

  Administratorem danych osobowych przesłanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą przy ul. G. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku, gdy wyrazisz dodatkową zgodę – także dla celów przyszłych rekrutacji. Zakres danych wskazanych w Kodeksie pracy (m.in. imię, nazwisko, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, ich podanie nie jest konieczne i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
  Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, po jego zakończeniu dane zostaną zarchiwizowane przez okres 5 lat dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę na przyszłe rekrutacje, to Twoje dane będziemy przetwarzać przez okres 5 lat od momentu udzielenia zgody lub do czasu jej cofnięcia - po tym okresie dane zostaną zarchiwizowane dla celów związanych z roszczeniami, a następnie usunięte.
  W każdym momencie możesz cofnąć udzielone zgody, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem. Posiadasz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Aby cofnąć zgody lub zrealizować swoje uprawnienia, wyślij do nas e-mail na adres: praca@solidexpert.com.
  Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na mocy prawa oraz podmiotom, które świadczą usługi na naszą rzecz i działają na nasze polecenie, m.in. dostawcom usług IT jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej