aktualności

Konferencja 3DEXPERIENCE World – Oglądaj na żywo!

3DEXPERIENCE WORLD to największa, międzynarodowa konferencja użytkowników SOLIDWORKS, innowacyjnych rozwiązań 3DEXPERIENCE, a także technologi dla przemysłu. Co roku gromadzi ona społeczność projektantów, inżynierów, przedsiębiorców, aby wspólnie uczyć się i wprowadzać innowacje w swojej codziennej pracy!

Tegoroczna edycja konferencji odbywa się 9-12 lutego w Nashville, Tennessee. My tam będziemy, aby relacjonować dla Was to wydarzenia oraz zdobywać niezbędną wiedzę na temat nowości, które zaplanował w najbliższym czasie producent programu. Jeżeli nie możecie uczestniczyć w wydarzeniu to nic straconego! Codziennie odbywać się będę streamingi live z sesji generalnych oraz wybranych sesji technicznych, które możecie śledzić na bieżąco. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

3DEXPERIENCE WORLD to największa, międzynarodowa konferencja użytkowników SOLIDWORKS, innowacyjnych rozwiązań 3DEXPERIENCE, a także technologi dla przemysłu. Co roku gromadzi ona społeczność projektantów, inżynierów, przedsiębiorców, aby wspólnie uczyć się i wprowadzać innowacje w swojej codziennej pracy!

Tegoroczna edycja konferencji odbywa się 9-12 lutego w Nashville, Tennessee. My tam będziemy, aby relacjonować dla Was to wydarzenia oraz zdobywać niezbędną wiedzę na temat nowości, które zaplanował w najbliższym czasie producent programu. Jeżeli nie możecie uczestniczyć w wydarzeniu to nic straconego! Codziennie będę odbywać się streamingi live z sesji generalnych oraz wybranych sesji technicznych, które możecie śledzić na bieżąco. Serdecznie zapraszamy do oglądania poniższych streamingów live!

10 lutego 2020 r. | godz.  15:30 – 17:00
I Sesja Generalna – Odkryj swój nowy potencjał

Kiedy ludzka pomysłowość zbiega się z najnowocześniejszą technologią, dzieją się niesamowite rzeczy. Zobacz, jak SOLIDWORKS z 3DEXPERIENCE® WORKS umożliwia transformacyjny renesans przemysłu i zmienia możliwości tego, co jest możliwe dla użytkowników, firm i branż.

10 lutego 2020 r. | godz.  20:00 – 00:45
Ucz się od ekspertów

Relacja live z sesji technicznych tj. Tips&Tricks w arkuszach blachy oraz złożeniach SOLIDWORKS. Konkurs MODELMANIA. Wywiad z Magic Wheelchair, Hackaton.

/>

11 lutego 2020 r. | godz.  15:30 – 17:00
II Sesja Generalna – Zwiększ swoje możliwości

Sesja dedykowana dla konstruktorów, twórców, innowatorów i liderów, którzy wykorzystują SOLIDWORKS do realizacji pomysłów – jest to Wasza szansa na lepsze wykorzystanie oferowanych rozwiązań. Poznaj najnowsze i najlepsze osiągnięcia w świecie SOLIDWORKS, a następnie poszerz swoją percepcję tego, co jest możliwe, gdy klienci dzielą się, w jaki sposób i dlaczego przechodzą z produktu na platformę.

11 lutego 2020 r. | godz.  20:00 – 23:00
Pracownicy przyszłości

Wywiady z inspirującymi przedsiębiorcami, pedagogami z organizacji Education Zone, Helping Hands Workshop oraz The Hive. Relacje live z sesji technicznych i wiele więcej.

12 lutego 2020 r. | godz.  15:00 – 17:00
III Sesja Generalna – Zabezpiecz swoją kreatywność na przyszłość

Obejrzyj streaming, aby świętować po raz ostatni i posłuchaj pionierów branży, takich jak Dean Kamen, i dowiedz się, w jaki sposób umiejętności i strategie przejazane na 3DEXPERIENCE World mogą napędzać innowacje, wzrost oraz dobrobyt użytkowników, liderów biznesu i przedsiębiorców – teraz i w przyszłości.

12 lutego 2020 r. | godz.  19:30 – 23:00
Ucz się od ekspertów

Porozmawiamy z ekspertami branżowymi i liderami oraz studentami, którzy mają wpływ na społeczności projektantów i innowacje.

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej