Korzystasz z DesignSpark Electrical? Przejdź na SOLIDWORKS Electrical i otrzymaj o 50% więcej możliwości! - SOLIDEXPERT
Działamy od 2002 roku
Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS
NEWSLETTER: promocje, newsy

Korzystasz z DesignSpark Electrical?

Przejdź na SOLIDWORKS Electrical

i otrzymaj 50% więcej możliwości!

Dlaczego warto zdecydować się na SOLIDWORKS Electrical?

Decydując się na zakup SOLIDWORKS Electrical zyskujesz znacznie więcej możliwości niż daje Ci rozwiązanie DesignSpark Electrical. W sumie do Twojej dyspozycji zostaje oddanych aż o 50% więcej funkcji i narzędzi, które wykorzystasz podczas projektowania elektrycznego. Wśród nich znajdziesz możliwość:

Pracujesz na DesignSpark Electrical? Skorzystaj z preferencyjnych warunków przejścia na SOLIDWORKS Electrical. Oferta ważna jest jeszcze:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

SOLIDWORKS Electrical

to program i zarazem rozwiązanie upraszczające rysowanie, projektowanie układów i schematów elektrycznych, dzięki zastosowaniu między innymi intuicyjnego interfejsu pozwalającego na przyspieszenie projektowania wewnętrznej architektury obwodów elektrycznych. 

Chcesz poznać preferencyjne warunki zakupu SOLIDWORKS Electrical?

Skontaktuj się z nami!

Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

+48 12 626 06 00

office@solidexpert.com

www.solidexpert.com