aktualności

Kup SOLIDWORKS i otrzymaj Office 365 za darmo!

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem licencji SOLIDWORKS i nie do końca jesteś pewny czy kupić również subskrypcję dla programu, to oprócz dobrze nam znanych korzyści posiadania subskrypcji, pojawił się dodatkowy powód do jej zakupu:Od teraz każdy Klient, który zdecyduje się na zakup licencji SOLIDWORKS z subskrypcją, otrzyma zupełnie za darmo roczną licencję Office 365! Pamiętaj, że licencja Office jest nam niezbędna w wielu obszarach pracy w SOLIDWORKS. Teraz możesz otrzymać ją zupełnie za darmo! Jeżeli jesteś zainteresowany promocją, konieczne sprawdź  jej szczegół dostępnej na tej stronie. 
 

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem licencji SOLIDWORKS i nie do końca jesteś pewny czy kupić również subskrypcję dla programu, to oprócz dobrze nam znanych korzyści posiadania subskrypcji, pojawił się dodatkowy powód do jej zakupu:

Od teraz każdy Klient, który zdecyduje się na zakup licencji SOLIDWORKS z subskrypcją, otrzyma zupełnie za darmo roczną licencję Office 365! 

Pamiętaj, że licencja Office jest nam niezbędna w wielu obszarach pracy w SOLIDWORKS. Teraz możesz otrzymać ją zupełnie za darmo! Jeżeli jesteś zainteresowany promocją, konieczne sprawdź  jej szczegół dostępnej na tej stronie.

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej