E-Learning

SOLIDWORKS Composer

Przygotowaliśmy e-learning SOLIDWORKS Composer, który pozwoli Ci na naukę programu w dowolnym miejscu i czasie. Po kursie nauczysz się tworzyć ekstremalnie dobre ilustracje swoich produktów!

Odtwórz wideo

Kurs sOLIDWORKS Composer

Mamy świadomość, że nie zawsze masz czas lub możliwość uczestniczenia w szkoleniu stacjonarnym.

W związku z tym przygotowaliśmy własny e-learning SOLIDWORKS Composer, który pozwoli Ci na naukę programu w odpowiednim dla Ciebie miejscu i czasie!

Podczas kursu poruszymy takie zagadnienia jak:

OTRZYMASZ

6 modułów

Kurs podzieliliśmy na moduły, w ramach których znajdziesz lekcje.

32 lekcje

Tyle różnych tematów poruszamy podczas naszego e-learningu.

5h szkolenia

Nasz e-learning to aż 296 minut praktycznej wiedzy.

100% Merytoryki

Podczas kursu przekażemy Ci 100% przydatnej wiedzy.

Wieczysty dostęp

Nie masz ograniczeń, w każdym momencie wrócisz do kursu.

o autorze

Inżynier, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prywatnie entuzjasta nowych technologii, rozwoju branży IT, fan motoryzacji, narciarz i fotograf amator.

Krzysztof BARAN

Masz pytania lub chcesz zamówić e-learning?

Uzupełnij poniższy formularz

DANE DO FAKTURY
Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia, odpisania lub wystawienia Faktury VAT, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej