aktualności

Manipulatory i myszki 3Dconnexion w promocji! Zapewnij sobie komfort pracy.

Tylko teraz możesz kupić CadMouse i zestaw SpaceMouse Enterprise Kit w obniżonej cenie lub otrzymać CadMouse Pro za darmo! Sprawdź ofertę.

Rodzina produktów SpaceMouse firmy 3Dconnexion umożliwia wygodną i naturalną pracę w najbardziej popularnych na świecie programach CAD i aplikacjach do projektowania, dzięki czemu można skupić się na zadaniu, a nie na obsłudze oprogramowania. Produkty SpaceMouse są odpowiedzialne za pozycjonowanie modelu lub widoku i zapewniają dostęp do najczęściej stosowanych poleceń w aplikacjach, w wyniku czego normalną mysz można używać zgodnie z jej przeznaczeniem — do przesuwania kursora i zaznaczania, edytowania lub tworzenia. Mysz SpaceMouse zapewnia stały sposób nawigacji, tzn. nie trzeba jej dostosowywać przy zmianie używanej aplikacji 3D. Taki zrównoważony i zsynchronizowany styl pracy zwiększa satysfakcję i komfort poprzez ograniczenie roli myszy i poprawienie produktywności.

Dlaczego warto zainwestować w mysze i manipulatory 3Dconnexion?

1. KOMFORT

Pracujesz w oprogramowaniu CAD, bo uwielbiasz projektować. Ból nadgarstka, ramienia czy dłoni może to jednak skutecznie utrudnić. Produkty z rodziny SpaceMouse skutecznie zmniejszają ból i zmęczenie dzięki naturalnemu stylowi pracy na dwie ręce — normalnej myszy używasz w ten sposób znacznie rzadziej, a efekty pracy są lepsze.

2. WYDAJNOŚĆ

Udowodniono, że korzystanie z myszy 3Dconnexion SpaceMouse zwiększa produktywność i precyzję. Użytkownicy myszy 3D twierdzą, że ich wydajność wzrosła średnio o 21% w porównaniu do pracy bez myszy 3D. Jest to efektem zrównoważonego i zsynchronizowanego stylu pracy na dwie ręce, dzięki któremu można robić dwie rzeczy jednocześnie.

Wydajność i szybkość nie oznacza, że spadnie jakość pracy. Mysz SpaceMouse pozwala na bardziej precyzyjną manipulację modelem, ułatwiając wykrywanie błędów i zwiększając jakość projektu. Ponad 84% projektantów CAD notuje zauważalne lub znaczące usprawnienie procesu projektowania i możliwości wykrywania błędów projektowych będące wynikiem używania myszy SpaceMouse. Oznacza to, że wraz ze swoim zespołem możesz tworzyć więcej lepszej jakości projektów w wymaganym terminie. To inwestycja, która błyskawicznie się zwraca.

3. TECHNOLOGIA

Podstawowa technologia zastosowana we wszystkich produktach 3Dconnexion SpaceMouse używana była przez NASA do manipulowania ramieniem robota w kosmosie. Dziś rozwiązaniu temu zaufali najlepsi projektanci, architekci i specjaliści 3D na świecie. Głównym elementem każdej myszy SpaceMouse jest drążek sterowania z czujnikiem wyposażonym w technologię 6DoF (ang. 6-degrees-of-freedom; 6 stopni swobody ruchu), zdolnym do rejestrowania ruchu nawet tak małego jak 4 mikrometry (czyli około 1/25 grubości ludzkiego włosa!). Jest to poziom precyzji, jakiego potrzebują specjaliści CAD – na jaki zasługują. Wystarczy delikatnie pchnąć, pociągnąć, obrócić lub przechylić, aby jednocześnie przesuwać, przybliżać i obracać modele lub ustawienie kamery.

Skorzystaj ze specjalnej oferty

SpaceMouse Enterprise KIT teraz 399€ (429€)

Równoczesne korzystanie z produktów firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise i CadMouse wraz z podkładką CadMouse Pad pozwala na jeszcze większe podniesienie wydajności i komfortu pracy. Nazywamy to synergią oburęcznej obsługi — w takiej konfiguracji mysz 3D SpaceMouse Enterprise pozwala na wygodne ustawiania widoku lub pozycji obiektu, a mysz CadMouse wygodnie spoczywająca na dedykowanej podkładce CadMouse Pad umożliwia efektywne wykonywanie pozostałych zadań. To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych.

Skład Zestawu SpaceMouse Enterprise (SpaceMouse Enterprise Kit):

 • SpaceMouse Enterprise
 • CadMouse
 • CadMouse Pad
 • Dwuportowy koncentrator USB

CadMouse teraz 79€ (99€)

Pełnowymiarowa mysz przewodowa z precyzyjnym czujnikiem laserowym o rozdzielczości 8200 dpi i specjalnymi funkcjami do zastosowań CAD umożliwia wygodną i wydajną pracę.

Parametry techniczne:

 • 7 przycisków (łącznie z dedykowanym środkowym przyciskiem myszy)
 • Laserowy czujnik 8200dpi / 1000Hz
 • 1,8m kabel USB
 • Wymiary 128 mm x 80 mm x 44 mm
 • Waga: 130g
 • 2 lata gwarancji

SpaceMouse Pro Wireless (zestaw Home Office Kit)

Odbierz bezpłatnie mysz CadMouse Pro Wireless z podkładką CadMouse Pad Compact*.

SpaceMouse Pro Wireless to optymalne narzędzie dla nowoczesnej, mobilnej stacji roboczej CAD, które oferuje łatwą manipulację modelami 3D, posiada programowalne inteligentne klawisze funkcyjne, klawisze specjalne klawiatury i wiele innych właściwości, wszystko w formacie bezprzewodowym z 2-miesięcznym czasem pracy na baterii.

Opakowanie zawiera:

 • SpaceMouse Pro Wireless
 • futerał Carry Case
 • uniwersalny odbiornik USB
 • kabel USB 1,5m
 • kabel USB 0,5m
 • dwuportowy hub USB

GRATIS*: CadMouse Pro Wireless + etui ochronne, CadMouse Pad Compact, uniwersalny odbiornik USB, kabel USB 1,5m

Uwaga! Oferta ważna jest tylko do 30 kwietnia i obowiązuje jedynie w sklepie online. 

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej