aktualności

Mechatronika bez granic – w promocyjnej cenie tylko do końca czerwca!

Elementy elektromechaniczne i elementy sterowania w projektowanym przez nas produkcie powinny być uwzględnione już na wczesnych etapach planowania i projektowania produktu, zarówno po stronie mechanicznej, elektrycznej jak i elektronicznej. Korzystając z odpowiednich narzędzi, mamy taką możliwość! Skracamy czas wprowadzenia produktu na rynek dzięki minimalizacji błędów wynikających z zakłóconej komunikacji pomiędzy różnymi działami firmy. Z pomocą przychodzą tutaj takie rozwiązania jak SOLIDWORKS, SOLIDWORKS Electrical oraz SOLIDWORKS PCB. Od teraz aż do końca czerwca dostępne będą one w promocyjnej cenie!

Elementy elektromechaniczne i elementy sterowania w projektowanym przez nas produkcie powinny być uwzględnione już na wczesnych etapach planowania i projektowania produktu, zarówno po stronie mechanicznej, elektrycznej jak i elektronicznej. Korzystając z odpowiednich narzędzi, mamy taką możliwość! Skracamy czas wprowadzenia produktu na rynek dzięki minimalizacji błędów wynikających z zakłóconej komunikacji pomiędzy różnymi działami firmy. Z pomocą przychodzą tutaj takie rozwiązania jak SOLIDWORKS, SOLIDWORKS Electrical oraz SOLIDWORKS PCB. Od teraz aż do końca czerwca dostępne będą one w promocyjnej cenie! Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej