Nowości SOLIDWORKS 2019

Poznaj najważniejsze nowe funkcje rozwiązań SOLIDWORKS

obejrzyj filmy prezentujące nowości solidworks 2019

Blisko 90% nowych funkcji i ulepszeń dodawanych w nowej wersji programu wprowadzane jest na życzenie użytkowników SOLIDWORKS. Koniecznie obejrzyj filmy i dowiedz się jakie nowe możliwości niesie wersja 2019!

Odtwórz wideo

Poprawa wydajności

Wysoka wydajność manipulowania widokiem, tryb dużego złożenia nie jest wymagany, pełen efekt wizualny (RealView), skalowanie ze sprzętem graficznym najwyższej klasy. 

Odtwórz wideo

Interfejs

Szybki dostęp do istniejących projektów, łatwe zarządzanie odnośnikami zewnętrznymi, pomiar „na żywo”.

 

Odtwórz wideo

Rysunki

Nowy typ widoku usuniętej sekcji, zmiana nazw i numeracji znaczników w tabelach otworów, opóźnienie aktualizacji indywidualnego widoku, obrazy komponentów na liście materiałów. 

Odtwórz wideo

Szkicowanie dotykiem i gestami

Usprawnienia w obsłudze programu na urządzeniach Microsoft Surface i wykorzystywanych akcesoriach, rysowanie szczelin, wymiarowanie pismem odręcznym, konwersja ścieżki do splajnu, tworzenie wiązań na urządzeniach dotykowych.

Odtwórz wideo

Zaczep i szczelina

Nierówne odsunięcia otworów podłużnych, nowe opcje typu narożnika, nacięcia szczelin do zaczepów przechodzące przez całość, nowa opcja połączenia grup. Odtwórz wideo

Części

Wykrywanie przenikania wieloobiektowego.


Odtwórz wideo

Adnotacje 3D

Odręczne notatki 3D na częściach i złożeniach,  udostępnianie notatek 3D członkom zespołu.Odtwórz wideo

Ulepszone korzystanie z importowanej siatki, przekształcanie wyglądów w geometrię, częściowe zaokrąglenia i sfazowania, usuwanie otworów z powierzchni, ulepszenia planowanych krzywych, tekstura 3D.

Odtwórz wideo

System struktur

Więcej możliwości realizowania założeń projektowych, niezależność szkiców 2D/3D, różne profile w jednej wspólnej operacji, elastyczne zarządzanie narożnikami.


Odtwórz wideo

Wiązania

Grupowanie wiązań według stanu, blokowanie obrotu komponentów Toolbox, udoskonalenia widoku rozstrzelenia złożeń.

 

Odtwórz wideo

Uproszczenie złożeń

Opcja „Massive Defeature” dla złożeń, uproszczone części z zarysów profilu, wybór identycznych komponentów, uproszczony model przypomina oryginał.

Odtwórz wideo

Przeglądanie dużego projektu

Złożenia otwierają się w kilka sekund, praca z niezbędnymi danymi, nowe opcje i toki prac, możliwości poza przeglądaniem.

 

Odtwórz wideo

Treehouse

Wyświetlanie i ukrywanie obrazów komponentów, używanie dowolnej właściwości jako nazwy dokumentu, nadawanie niestandardowych właściwości elementom, złożeniom i rysunkom,  eksport obrazów komponentów do eksportowanych LM.

Odtwórz wideo

Optymalizacja topologii

Powiązanie częstotliwości, powiązanie naprężeń, powiązanie aspektów bezpieczeństwa, zapisywanie wyników bezpośrednio w siatce bryłowej. Odtwórz wideo

eDrawings

Obsługa nowych typów plików, obsługa konfiguracji, zapisywanie jako 3D HTML, większa wydajność.

 

 

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS Inspection

Nadawanie projektom niestandardowych właściwości, obsługa wyodrębniania tabel otworów, informacje w strefie rysunku, nowy interfejs, funkcje grupowania tolerancji.

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS Composer

Polski interfejs użytkownika, animacje, właściwości pomiaru i strzałki, niestandardowe profile importu, import informacji PMI i otoczek, integracja z PDM.  

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS Visualize

Funkcja Denoiser ze sztuczną inteligencją (dostępna od wersji 2018 SP. 3.0), fizyka w czasie rzeczywistymi (grawitacja, trzęsienie ziemi), kalkomanie wideo, symulator jazdy, materiały NVIDIA MDL. 

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS MBD

Informacje produkcyjne dotyczące arkuszy blachy, większe bezpieczeństwo plików 3D PDF, kopiowanie schematów DimXpert Wymiarów do części wyprowadzonych i wielu plików.

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS Electrical

Złącza dynamiczne, tworzenie raportów niestandardowych, trasy przewodów elektrycznych i spłaszczanie. 


Odtwórz wideo

SOLIDWORKS Simulation

Nieliniowe kołki, ponowne wykorzystanie złączy/zestawów kontaktowych, rozproszone sprzężenie, zwiększenie wydajności menedżera przypadków obciążeń. 

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS CAM Toczenie

Obróbka oparta na tolerancji dla toczenia, generowanie ścieżek narzędziowych bezpośrednio z informacji PMI.Odtwórz wideo

SOLIDWORKS CAM Frezowanie

Łatwe generowanie programów NC, obsługa różnych strategii obróbki, większa kontrola nad parametrami zakończenia otworu, obróbka zgodnie ze specyfiką średniej tolerancji. 

Odtwórz wideo

Rozszerzona rzeczywistość

Pliki SOLIDWORKS CAD można eksportować do formatu .glb lub .glTF
Odtwórz wideo

TOP 10 nowości SOLIDWORKS 2019

SOLIDWORKS 2019 to setki nowych funkcji i udoskonaleń. Wśród z nich znajdują się te najbardziej wyczekiwane przez użytkowników SOLIDWORKS. Dowiedz się, które z nowości znalazły się w zestawieniu TOP 10. 

poznaj najważniejsze nowości SOLIDWORKS w obszarze od projektowania do Produkcji, SYMULACJI, zarządzania i elektryki.

SOLIDWORKS to kompleksowe rozwiązanie, które wykorzystasz nie tylko do projektowania, ale również w całym cyklu powstawania produktu, od projektowania, przez symulację, zarządzanie, projektowanie elektryczne i elektroniczne do procesu produkcji. Poznaj najważniejsze TOP 10 nowości w tych obszarach. 

Masz pytania? skontaktuj się z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany prezentacją nowości SOLIDWORKS 2019 koniecznie skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie lub jeżeli wolisz – przygotujemy prezentację online. 

+48 12 626 06 00 | +48 58 351 43 13 | office@solidexpert.com 

skontaktuj się!

Skontaktujesz się z nami wypełniając również poniższy formularz kontaktowy!

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej