Nowości SOLIDWORKS 2021

nowości solidworks 2021

Odtwórz wideo

Blisko 90% nowych funkcji i ulepszeń wprowadzanych w nowej wersji programu rozwijane i wdrażane jest na życzenie samych użytkowników SOLIDWORKS! 

SOLIDWORKS 2021 rozszerza swoje możliwości i wprowadza nowości dla przepływu pracy w ramach takich czynności jak projektowanie, tworzenie dokumentacji technicznej, zarządzanie danymi, symulacje i zarządzanie obiegiem dokumentacji. SOLIDWORKS 2021 zapewnia wydajność, dzięki której możesz szybciej wykonać swoją pracę. Nowa wersja rozszerza również możliwości współpracy, łącząc się z Platformą 3DEXPERIENCE.

Sprostaj większej liczbie wyzwań i przyspiesz innowacje razem z SOLIDWORKS 2021 i 3DEXPERIENCE WORKS.

Nowości solidworks 2021 - ebook

Każda kolejna wersja SOLIDWORKS to wiele nowych funkcji, narzędzi oraz poprawek, które ułatwiają i przyspieszają codzienną pracę projektową.  W wersji 2021 również nie brakuje wspomnianych nowości, które na pewno znajdą swoje zastosowanie w działach konstrukcyjnych wielu firm.

Funkcjonalności jest tak dużo, że ciężko przedstawić je wszystkie w naszych filmach. Pełną listę poprawek i nowych funkcji można znaleźć w 169 stronicowym Ebooku. Zapraszamy do darmowego pobrania dokumentu. 

3dexperience works

Odtwórz wideo

3DExperience works czyli Połączony ekosystem projektowy

Dzięki 3DEXPERIENCE WORKS Twój proces rozwoju produktu może się odbywać w dowolnym miejscu. 3DEXPERIENCE WORKS to połączenie SOLIDWORKS z mocą Platformy 3DEXPERIENCE, które przyspiesza innowacje w Twojej firmie oraz znacznie ułatwia komunikację i współpracę interdyscyplinarnych zespołów projektowych. 

Odtwórz wideo

3DEXPERIENCE WORKS Współpraca w chmurze

Odtwórz wideo

3DEXPERIENCE WORKS
Projektowanie w chmurze

Odtwórz wideo

3DEXPERIENCE WORKS
Symulacje w chmurze

Odtwórz wideo

obejrzyj filmy

poznaj nowości solidworks 2021

Odtwórz wideo

UX (User Experience)

Wybieranie kolorów dla wyglądów z aplikacji zewnętrznych, wyszukiwanie narzędzi na paskach skrótów i na kartach Polecenia w oknie dialogowym Dostosuj, wyświetlanie przetłumaczonych nazw operacji w drzewie operacji FeatureManager.

Odtwórz wideo

Części

Dodawanie odgięcia krawędzi na nieplanarnych krawędziach stycznych w częściach arkusza blachy i rozkładanie skomplikowanych odgięć. Modyfikacja rozszerzenia 3MF, dodawanie i ocena równań we właściwościach pliku i właściwościach listy elementów ciętych.

Odtwórz wideo

Ulepszenie wydajności
dla rysunków

Znacząco zwiększona wydajność grafiki w trybie przeglądania rysunku 2D.

Odtwórz wideo

Tryb opisywania szczegółów

Większa wydajność procesu tworzenia rysunków, udoskonalenia dodawania objaśnień otworów, edytowania istniejących wymiarów i adnotacji oraz dodawania widoków szczegółów, przerwania i obcinania.

Odtwórz wideo

Ulepszenie wydajności
dla złożeń

Automatyczne przywracanie odciążonych komponentów do pełnej pamięci po rozwinięciu węzła drzewa operacji FeatureManager, generowanie konfiguracji z narzędzia Defeature do upraszczania modeli, zmienianie wersji pełnych i uproszczonych oraz naśladowanie innych konfiguracji.

 
Odtwórz wideo

Narzędzia produktywności
dla złożeń

Wybór opcji podczas edycji Zmień wyrównanie wiązania pozwala ostrzec użytkownika, gdy zmiany wiązania powodują błędy, których można uniknąć poprzez odwrócenie wyrównania wiązania, eksportowanie raportów wykrywania przenikania z obrazami do programu Microsoft Excel.

Odtwórz wideo

Routing elektryczny

Ulepszona funkcjonalność dla polecenia „Wyznacz trasę, edytuj przez uchwyt” poprzez ręczne zdefiniowanie odsunięcia, scalanie trasy lub automatyczne rozmieszczanie trasy.

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS Electrical

Używanie splajnów, linii lub innych elementów szkicu w celu utworzenia trasy wiązek w 3D, łączenie przewodów przy użyciu komponentu szybkozłączki elektrycznej lub szybkozłączki elektrycznej bez komponentu.

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS PDM

Bardziej spójna integracja z Eksploratorem plików Microsoft Windows i lepsza obsługa miniatur, dostęp do widoku Treehouse na kartach Zawiera i Gdzie używane, zredukowana liczba błędów i większa wydajność podczas pracy z ustawieniami List Materiałówych.

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS CAM

Kontrolowanie zmian poprzez zapewnienie, że wszystkie niezbędne informacje są aktualne względem zmian w projekcie, dodanie nowego typu półfabrykatu dla części frezowanych – walec, określanie liczby wierteł na podstawie średnicy wiertła.

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS Simulation

Używanie szybszej i bardziej niezawodnej siatki z udoskonaleniami wiązania dokładności, lepsza zbieżność dzięki stabilizacji kontaktów, używanie diagnostyki siatki w celu zidentyfikowania, wyizolowania i monitowania o naprawieniu elementów słabej jakości.

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS
Flow Simulation

Obliczanie zagadnień z powierzchnią swobodną z jednoczesnym uwzględnieniem obszaru obrotowego.

Odtwórz wideo

SOLIDWORKS Plastics

Poprawa dokładności wyników chłodzenia dzięki ulepszonemu modelowaniu kanału przepływu przegrody oraz tworzeniu siatki. Dostęp do bardziej dokładnych i aktualnych danych materiałów z tworzyw sztucznych.

TOP 10 nowości SOLIDWORKS 2021

Każda kolejna wersja SOLIDWORKS daje dostęp do nowych funkcji. Pośród nich znajdują się takie, które w szczególności były wyczekiwane przez użytkowników programu. Dowiedz się, które z nich znalazły się w zestawieniu TOP 10. 

poznaj najważniejsze nowości SOLIDWORKS 2021
w obszarze od projektowania do Produkcji, zarządzania danymi, Symulacji i elektryki

SOLIDWORKS to kompleksowe rozwiązanie, które wykorzystasz nie tylko do modelowania, ale również w całym cyklu powstawania produktu, od projektowania, przez symulację, zarządzanie, projektowanie elektryczne i elektroniczne do procesu produkcji. Poznaj najważniejsze TOP 10 nowości w tych obszarach. 

Masz pytania? skontaktuj się z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany prezentacją nowości SOLIDWORKS 2021 koniecznie skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie lub jeżeli wolisz – przygotujemy prezentację online. 

+48 12 626 06 00 | +48 58 351 43 13 | office@solidexpert.com 

skontaktuj się!

Skontaktujesz się z nami wypełniając również poniższy formularz kontaktowy!

12 626 06 00 | 58 351 43 13 | 22 487 53 39

office@solidexpert.com

www.solidexpert.com

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej