aktualności

Otrzymaj MySOLIDWORKS Professional za darmo!

Dostęp do najwyższego pakietu MySOLIDWORKS Professional otrzymujemy dopiero po wykupieniu dodatkowej, rocznej subskrypcji dla tego pakietu. Aktualnie istnieje szansa otrzymania takiego dostępu na rok czasu zupełnie za darmo!

Czym jest platforma MySOLIDWORKS?

MySOLIDWORKS to platforma internetowa skupiająca w jednym miejscu ponad milion użytkowników SOLIDWORKS, którzy za jej pośrednictwem mogą zdobywać nową wiedzę nt. SOLIDWORKS lub odpowiednio przygotować się do egzaminów certyfikacyjnych z programu. Znajdziemy na niej wiele tutoriali wideo, które pozwolą nam przyswoić wiedzę z wybranej tematyki. Więcej informacji nt. możliwości jakie dostarcza nam platforma MySOLIDWORKS możecie znaleźć na naszej stronie lub w tym artykule.

Aktualnie platforma MySOLIDWORKS dostępna jest w postaci czterech pakietów: Guest, Student, Standard, Professional. W zależności od tego, który pakiet aktualnie posiadamy, dostęp do wybranych treści platformy jest zablokowany/odblokowany.

Dostęp do najwyższego pakietu MySOLIDWORKS Professional otrzymujemy dopiero po wykupieniu dodatkowej, rocznej subskrypcji dla tego pakietu. Aktualnie istnieje szansa otrzymania takiego dostępu na rok czasu zupełnie za darmo!

Jak otrzymać darmową licencję MySOLIDWORKS Professional?

Wystarczy kupić jedną lub więcej* licencji poniższych rozwiązań:

 • SOLIDWORKS Standard/Professional/Premium
 • SOLIDWORKS Simulation
 • SOLIDWORKS Flow Simulation
 • SOLIDWORKS Plastics
 • SOLIDWORKS Manage
 • SOLIDWORKS PDM
 • SOLIDWORKS Visualize Professional
 • SOLIDWORKS CAM
 • DraftSight Enterprise
  *każdy z klientów otrzyma dostęp do MySOLIDWORKS Professional w ilości odpowiadającej ilości zakupionych nowych licencji programu.

Bardzo ważne jest, aby zakup obejmował również wykupienie subskrypcji dla wspomnianych rozwiązań.  Spełnienie powyższych warunków promocji pozwoli na darmowe odblokowanie rocznego dostępu do platformy MySOLIDWORKS Professional ważnego przez 12 miesięcy od chwili złożenia zamówienia! UWAGA! Darmowa licencja MySOLIDWORKS Professional przysługuje również Klientom, którzy decydują się na odnowienie subskrypcji dla wyżej wymienionych rozwiązań.

Z oferty mogą skorzystać osoby składające zamówienie na licencje komercyjne, badawcze, edukacyjne oraz studenckie SOLIDWORKS.
Oferta promocyjna obejmuje wszystkie zamówienia złożone w terminie do 31 grudnia 2019.

Dlaczego warto korzystać z platformy MySOLIDWORKS Professional?

 • otrzymujesz dostęp do kursów przygotowujących do certyfikacji SOLIDWORKS
 • w bazie znajdziesz ponad 1000 wideotutoriali, które będziesz mógł oglądać w dowolnym czasie
 • przyswoisz wiedzę z obszaru podstaw SOLIDWORKS, zaawansowanego modelowania, projektowania złożeń, tworzenia projektów elektrycznych, arkuszy blach, projektowania form oraz znacznie więcej

Jeżeli jesteście zainteresowani promocją lub macie dodatkowe pytania, koniecznie skontaktujcie się z nami:
12 626 06 00 lub 58 351 43 13 | office@solidexpert.com

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej