aktualności

Pełna certyfikacja SOLIDWORKS Manage dla SOLIDEXPERT!

SOLIDWORKS Manage jest profesjonalnym produktem z rodziny PDM (Product Data Management) dostarczającym zaawansowane narzędzia pozwalające na kompleksowe zarządzanie projektami, procesami i elementami (rekordami) w Firmie, dostępnym w sprzedaży od początku roku. Miło nam ogłosić, że SOLIDEXPERT od pierwszego dnia dostępności SOLIDWORKS Manage posiada pełną wymaganą przez Dassault Systemes certyfikację, więc jeśli jesteś gotowy do wejścia na wyższy poziom zarządzania w Twojej firmie – skontaktuj się z nami!

SOLIDWORKS Manage jest profesjonalnym produktem z rodziny PDM (Product Data Management) dostarczającym zaawansowane narzędzia pozwalające na kompleksowe zarządzanie projektami, procesami i elementami (rekordami) w Firmie. Rozwiązanie dostępne jest w sprzedaży od początku roku. Miło nam ogłosić, że SOLIDEXPERT od pierwszego dnia dostępności SOLIDWORKS Manage posiada pełną wymaganą przez Dassault Systemes certyfikację, więc jeśli jesteś gotowy do wejścia na wyższy poziom zarządzania w Twojej firmie – skontaktuj się z nami!

SOLIDWORKS Manage – dla kogo?

Zarządzanie projektami inżynierskimi, organizacja procesów w  przedsiębiorstwie, kontrola postępu prac, zarządzanie zasobami i „przerzucanie” pracowników do konkretnego projektu z powodu zbliżającego się deadline’u spędza Ci sen z powiek? Dyrektor prosi o raporty, dział zakupów potrzebuje list materiałowych, produkcja stoi, pracownicy nie wiedzą które zadania mają większy priorytet, a to wszystko na Twojej głowie? Arkusze Excela spuchły już tak bardzo, że sam nie wiesz co to za dane? Rozwiązaniem tych wszystkich sytuacji jest SOLIDWORKS Manage, czyli nowy produkt dostępny w ramach platformy SOLIDWORKS w pełni zintegrowany z posiadanymi rozwiązaniami!

SOLIDWORSK Manage jest kompleksowym narzędziem pozwalającym na sprawowanie kontroli nad projektami w oparciu o procesy decyzyjne w firmie. Dzięki możliwości przypisywania użytkowników do określonych działań oraz wyznaczeniu ścieżek krytycznych, zarządzanie zasobami i analiza wymaganego czasu na ukończenie zadań jest naprawdę prosta zaś pulpity nawigacyjne pozwalają na przedstawienie mnogości danych w przyjemny i przejrzysty sposób. SOLIDWORKS Manage posiada również funkcjonalności pozwalające na zaawansowane zarządzanie Listami Materiałowymi (BOM), tworzeniem różnych wariantów List oraz łatwe wzbogacane ich o pozycje niezwiązane z Konstrukcyjną Listą Materiałową (eBOM) wygenerowaną w oprogramowaniu CAD. Należy również wspomnieć, że w ramach licencje SOLIDWORKS Manage dostarczana jest licencja SOLIDWORKS PDM Professional.

Zainteresowany? Więcej na temat SOLIDWORKS Manage dowiesz się czytając nasz artykuł dotyczący tego rewelacyjnego narzędzia lub odwiedzając stronę rozwiązania.

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej