Platforma 3DEXPERIENCE - przyszłość SOLIDWORKS w chmurze - SOLIDEXPERT
Działamy od 2002 roku
Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS
NEWSLETTER: promocje, newsy

Platforma 3DEXPERIENCE

Jedna platforma chmurowa, nieskończone możliwości!

Połącz wszystkie obszary działalności Twojej firmy na jednej platformie chmurowej, aby usprawnić współpracę,  realizację procesów oraz przyspieszyć innowacje.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać pełną moc platformy 3DEXPERIENCE®

Platforma 3DEXPERIENCE to ogromna kolekcja narzędzi internetowych, które mogą zapewnić rozwiązania dla praktycznie każdego działu w firmie, od sprzedaży, przez marketing, aż po inżynierię. Platforma jest elastyczna i skalowalna, a zakres jej możliwości pozwala na wiele różnych rzeczy dla wielu różnych użytkowników. Poniżej skoncentrowaliśmy się tylko na funkcjonalnościach, które naszym zdaniem będą najbardziej wartościowe dla użytkowników SOLIDWORKS, takich jak zarządzanie danymi w chmurze, narzędzia współpracy i możliwości planowania projektów.
Główne zalety Platformy 3DEXPERIENCE
• Nie wymaga specjalistycznego sprzętu
• Jesteś zawsze na bieżąco
• Dostępna w dowolnym miejscu o dowolnej porze
• Dostępna na dowolnym urządzeniu
• Posiada wbudowane zabezpieczenia

Jak zacząć korzystać z Platformy 3DEXPERIENCE?

Aby korzystać z Platformy 3DEXPERIENCE, musisz najpierw kupić Tenant wraz z rolami zapewniającymi potrzebną funkcjonalność. Zalecamy kontakt z nami. Porozmawiamy na temat Twoich oczekiwań i wymagań. Uzupełnij poniższy formularz, aby poprosić o wycenę, testy lub bezpłatną demonstrację Platformy 3DEXPERIENCE.

 

3EXPERIENCE | Projektowanie 3D

Projektuj szybko i pewnie

Korzystaj z rozwiązań do modelowania 3D opartych na chmurze, które działają na platformie 3DEXPERIENCE® i płynnie współpracują z SOLIDWORKS. Aplikacje, które zapewniają narzędzia pozwalające stworzyć niepowtarzalne projekty to:

 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS
 • Drafter
 • 3D Product Architect
 • 3D Creator – Łatwo i szybko twórz, przeglądaj i oceniaj modele koncepcyjne
  i szczegółowe 3D za pomocą 3D Creator (który obejmuje aplikację xDesign).

 • 3D Sculptor – Łatwe tworzenie organicznych kształtów i złożonych powierzchni za pomocą opartego na chmurze rozwiązania do modelowania powierzchni Sub-D.  Łatwo i szybko twórz, przeglądaj i oceniaj organiczne
  i ergonomiczne kształty za pomocą 3D Sculptor (w tym aplikacji xShape).
 • Collaborative Designer for SOLIDWORKS – Aplikacja łączy użytkowników SOLIDWORKS z chmurową platformą 3DEXPERIENCE, umożliwiając zarządzanie projektami produktów i dokumentami bezpośrednio z aplikacji.

3EXPERIENCE | Walidacja projektu i wytwarzanie

Testuj swoje produkty szybciej

Wykonuj zaawansowane symulacje z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu i czasie dzięki rozwiązaniom SIMULIA. Wspieraj wytwarzanie dzięki rozwiązaniu DelmiaWorks.

 • Inteligentne i intuicyjne aplikacje pozwalające na optymalizację projektu produktu
 • Zintegrowane środowisko lub kompatybilne z narzędziami CAD, CAE i PLM
 • Wysoki poziom produktywności, umożliwiając projektantom i inżynierom skupienie się na problemach technicznych, a nie na ręcznych zadaniach bez wartości dodanej
 • Usprawnij procesy inżynieryjne, aby oceniać wydajność
  i jakość produktu szybciej niż kiedykolwiek

>> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT SIMULIA STRUCTURAL ENGINEER

3DEXPERIENCE | Automatyczna analiza danych

Zarządzanie danymi i cyklem życia produktu w chmurze

Z łatwością zarządzaj cyklem życia danych i produktów na platformie 3DEXPERIENCE, pomagając zwiększyć sprawność biznesową i szybciej wprowadzać innowacyjne produkty na rynek. Otrzymaj dostęp do aplikacji, które w automatyczny sposób analizują dane. Na podstawie własnych ustawień pozyskuj informacje o bieżących zmianach na rynku lub korzystaj z systemu, który uprości proces technologiczny w firmie i pozwoli na standaryzację projektowanych wyrobów. 

 • Przyspiesz rozwój produktu. Zarządzaj projektami produktów i dokumentami bezpośrednio z pulpitu SOLIDWORKS, jednocześnie udostępniając dane CAD na platformie chmurowej 3DEXPERIENCE.
 • Usprawnij zarządzanie projektami
  Umożliwiaj zespołom planowanie, wykonywanie i monitorowanie statusu projektu w czasie rzeczywistym.
 • Uzyskaj dostęp do danych SOLIDWORKS z chmury. Bezpiecznie zapisuj i uzyskuj dostęp do danych SOLIDWORKS CAD do / z chmurowej platformy 3DEXPERIENCE.
 • Dokonuj modyfikacji pod nadzorem procesu zmian
 • Wizualizuj, eksploruj i edytuj struktury produktów multi-CAD w przeglądarce internetowej

 

3EXPERIENCE | Wymiana informacji

Lepsza współpraca na rzecz innowacji

Otrzymujesz dostęp do narzędzi usprawniających wymianę danych i informacji pomiędzy zespołami. Są to między innymi:

 • 3D Drive
 • EnoviaWorks
 • Project Planner
 • Product Release Engineer

Oprócz tego każdy użytkownik 3DExperience ma dostęp do panelu pozwalającego na komunikację z innymi użytkownikami, dzięki któremu:

 • Dzielisz się pomysłami i współpracujesz w bezpiecznej społeczności
 • Korzystasz z narzędzi ułatwiających współpracę. Twórzysz własne pulpity nawigacyjne i społeczności, aby przeglądać i udostępniać najnowsze dane produktów.
 • Zarządzasz i przypisujesz zadania członkom zespołu za pomocą szybkiej metody „przeciągnij i upuść”.
 • Łatwo kupujesz części i usługi z całego świata w 3DEXPERIENCE Marketplace.

Dostępne role na Platformie 3DEXPERIENCE®

W zależności od aktualnych potrzeb przydzielaj role swoim pracownikom i daj im dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

Modelowanie 3D

Doskonałe narzędzia wspierające proces projektowania

SOLIDWORKS

Dzięki możliwości połączenia oprogramowania SOLIDWORKS z platformą 3DEXPERIENCE możesz wejść na nowy poziom i jednocześnie wykorzystywać już wdrożone i sprawdzone oprogramowanie.

3D Sculptor

Narzędzie pozwalające na organiczne modelowanie powierzchniowe. Wygodny sposób w jaki można tworzyć zaawansowane modele sprawia, że to doskonałe narzędzie do wykorzystania razem z SOLIDWORKS.

3D Creator

3D Creator to oparte na przeglądarce rozwiązanie do modelowania 3D, które umożliwia projektantom i inżynierom tworzenie, przeglądanie i ocenę modeli 3D za pomocą łatwych w użyciu funkcji modelowania parametrycznego. Uzupełnia on SOLIDWORKS 3D o elastyczne przepływy pracy projektowania i płynną wymianę danych projektowych.

Collaborative Designer for SOLIDWORKS

Aplikacja łączy użytkowników SOLIDWORKS z chmurową platformą 3DEXPERIENCE, umożliwiając zarządzanie projektami produktów i dokumentami bezpośrednio z aplikacji. Dostępne na platformie aplikacje wykorzystasz do zarządzania projektami, dodawania do nich komentarzy i wizualizacji w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu.

Walidacja projektu i wytwarzanie

Zintegrowane narzędzia do walidacji projektu i wdrożenia produkcji

Simulation Foundation

Simulation Foundation dostarczając bibliotekę przeprowadzonych symulacji w firmie, na podstawie której można podejmować decyzje projektowe. Działa również jako pulpit nawigacyjny dla wszystkich użytkowników, by móc wyszukać, monitorować lub wznawiać dowolną z symulacji.

Structural Performance Engineer

SIMULIA Structural Performance Engineer to aplikacja do symulacji struktur przeznaczonnej do analiz obliczeniowych z wykorzystaniem Metody Elementów Skończonych.

Structural Mechanics Engineer

Structural Mechanics Engineer pozwala na przeprowadzanie analiz statycznych liniowych jak i nieliniowych, analiz dynamicznych niskich jak i wysokich prędkości oraz analiz termicznych pozwalających przewidzieć zachowanie produktu. Aplikacja kalibracji materiału pozwala utworzyć, zaimplementować oraz skalibrować odpowiedni model zachowania materiału. Platforma pozwala grupie inżynierów pracować wspólnie nad projektem w czasie rzeczywistym oraz bezpiecznie dzielić się wynikami symulacji kiedykolwiek oraz na każdym urządzeniu.

DelmiaWorks

Rozwiązanie przeznaczone dla producentów, którzy chcą przyspieszyć swój wzrost. Jeśli rozwijasz się poza ograniczeniami podstawowego systemu ERP, DelmiaWorks jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz.

Automatyczna analiza danych

Narzędzia, które automatycznie wyszukują i analizują dane w przedsiębiorstwie lub całym sektorze działania firmy

EXALEAD OnePart

EXALEAD to doskonałe narzędzie do wyszukiwania plików w Twojej firmie. Bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerach użytkowników, możesz w krótkim czasie przeszukać Twój komputer, udziały sieciowe czy nawet pocztę elektroniczną

NETVIBES

Agreguj treści z sieci społecznościowej obok danych Twojego przedsiębiorstwa. Analizuj wskaźniki biznesowe. Zautomatyzuj alerty i działania, aby przyspieszyć podejmowanie decyzji.

Wymiana informacji i współpraca

Sprawna wymiana danymi, komunikacja w zespole i zarządzanie

Business Innovation

Oparta na chmurze platforma zapewnia dostęp do rosnącego portfolio rozwiązań, które współpracują ze sobą bezproblemowo. Służy jako centrum wszystkich potrzeb związanych z opracowywaniem produktów. Rozwiązanie Business Innovation na platformie umożliwia Twoim zespołom tworzenie pulpitów nawigacyjnych i społeczności, agregowanie i udostępnianie danych oraz łączenie ludzi i danych w jednym miejscu, aby usprawnić współpracę i skrócić czas wprowadzania produktu na rynek.

Industry Innovation

Industry Innovator stanowi niezbędny zestaw aplikacji do bezpiecznego, uporządkowanego zarządzania danymi związanymi z produktem. Umożliwia bezpieczną współpracę w czasie rzeczywistym, wciągającą inteligencję biznesową do zarządzania najważniejszymi informacjami biznesowymi oraz łatwe zarządzanie i organizację zadań.

Project Planner

Project Planner przyspiesza proces przechodzenia od pomysłu do projektu poprzez iteracyjne planowanie, wykonanie oraz monitorowanie działań w chmurze. Umożliwia członkom zespołu współpracę, szybkie definiowanie i uzupełnianie ich działań oraz rezultatów. Project Planner automatycznie optymalizuje harmonogram pod kątem kluczowych etapów i terminów dostaw.

Product Release Engineer

Product Release Engineer pozwala na zarządzania produktem od wczesnej fazy powstania do ostatecznej weryfikacji i wypuszczenia do produkcji we współpracy z projektantami z różnych dziedzin. Dzięki tej roli można wykonać prostą i wydajną definicję inżynierską, maksymalizując wykorzystanie danych oraz przypisywać odpowiedzialności za poszczególne etapy powstawania podzespołów w procesie projektowania. Dzięki wydajnemu i znormalizowanemu procesowi zmian w wielu obszarach zmniejsza liczbę błędów, które poprawiają wydajność operacyjną.

Oferta 3DEXPERIENCE® WORKS

Aplikacje znajdujące się na platformie będą już niedługo dostępne w sprzedaży również w postaci pakietów. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

3DEXPERIENCE WORKS Standard

 • 3D Creator
 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard
 • Collaborative Designer for SOLIDWORKS
 • Collaborative Industry Innovator
 • Collaborative Business Innovator

3DEXPERIENCE WORKS Professional

 • 3D Sculptor
 • 3D Creator
 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional
 • Collaborative Designer for SOLIDWORKS
 • Collaborative Industry Innovator
 • Collaborative Business Innovator

3DEXPERIENCE WORKS Premium

 • 3D Sculptor
 • 3D Creator
 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Simulation Designer
 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium
 • Collaborartive Designer for SOLIDWORKS
 • Collaborartive Industry Innovator
 • Collaborartive Business Innovator

Platforma 3DEXPERIENCE® to kompleksowa oferta

Poznaj zalety korzystania

Skalowalność

Dzięki temu, że program działa na zewnętrznym serwerze nie musimy martwić się o wymagania sprzętowe. Wraz z rozbudową naszego pakietu nie inwestujemy dodatkowo w sprzęt i serwis.

Bez instalacji

Korzystanie z platformy jest możliwe w 100% przez przeglądarkę co oszczędza nam miejsce na dysku oraz czas na instalacje.

Dostępność

Dzięki przechowywaniu danych i aplikacji w chmurze, otrzymujemy do nich dostęp z każdego miejsca na świecie - wystarczy połączenie z Internetem.

Kompleksowość

Platforma jest przeznaczona nie tylko dla działu produkcyjnego. Dostarcza ona przydatne narzędzia również dla takich działów jak sprzedaż, administracja czy marketing, skupiając tym samym najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Oszczędność

Możliwość krótkoterminowego rozszerzania posiadanego pakietu o określone funkcjonalności pozwala na znaczne oszczędności.

Usprawnienie komunikacji w firmie

Platforma 3DEXPERIENCE pozwala na uniknięcie duplikatów plików i dostęp do właściwej ich wersji dla każdej osoby zaangażowanej w projekt. Wszystkie informacje znajdują w jednym miejscu.

Automatyczne aktualizacje

Rozwiązanie w pełni chmurowe zwalnia nas z konieczności aktualizowania oprogramowania i ewentualnego uzupełniania dodatków – system robi to za nas bez zabierania cennego czasu.

Wypróbuj platformę 3DEXPERIENCE® już teraz

Dla Startupów

Skorzystaj ze specjalnych rabatów
 • Kompleksowa oferta SaaS, PaaS, IaaS z 50% zniżką w pierwszym roku i 25% zniżką w drugim
 • Dostęp do Simulia, Delmia, Enovia
 • Rozwijaj się dzięki łatwej do wdrożenia i elastycznej platformie dostępnej 24/7
 • Automatyczne aktualizacje
 • Pomoc techniczna 24/7 w chmurze
 • Dostęp dla 10 użytkowników
 • Dla firm obecnych na rynku nie więcej niż 3 lata, z przychodami nie przekraczającymi 2 mln € i zatrudniających nie więcej niż 20 pracowników

Wersja testowa

3-miesięczny dostęp do platformy, aby ocenić zalety korzystania z rozwiązań 3DEXPERIENCE w chmurze
 • Kompleksowa oferta SaaS, PaaS, IaaS, aby uzyskać dostęp do platformy i odkryć wszystkie dostępne role
 • Dostęp do Simulia, Delmia, Enovia
 • Dostęp do wszystkich szkoleń online
 • Automatyczne aktualizacje
 • Pomoc techniczna 24/7 w chmurze
 • Dostęp dla 10 użytkowników
Polecany

Dla Firm

Oceń swoje potrzeby i uzyskaj spersonalizowaną ofertę
 • Skorzystaj ze spersonalizowanej oferty SaaS, PaaS, IaaS
 • Dostęp do Simulia, Delmia, Enovia
 • Rozwijaj się dzięki łatwej do wdrożenia i elastycznej platformie dostępnej 24/7
 • Pomoc techniczna 24/7 w chmurze
 • Automatyczne aktualizacje
Odtwórz wideo

„Using the 3DEXPERIENCE on Cloud, we collaborate globally to make stronger, safer and more reliable trailers.”

Jeff Walters, VP of engineering, Globe Trailers

Dodatkowe możliwości platformy 3DEXPERIENCE®

3DEXPERIENCE Marketplace Make

 • Przeglądaj bazę producentów z całego świata. Otrzymuj oferty produkcji swoich projektów. Odbieraj wyprodukowane części. Ogłaszaj swoje usługi obróbki lub druku 3D.

3DEXPERIENCE Marketplace PartSupply

 • Najbardziej wszechstronny internetowy katalog komponentów 3D z dziesiątkami milionów części do pobrania od sprawdzonych dostawców.

3DEXPERIENCE Marketplace Engineering

 • Najbardziej płynny sposób na digitalizację, projektowanie lub certyfikację swoich produktów u wiodących inżynierów na całym świecie.

Dowiedz się więcej na temat
Platformy 3DEXPERIENCE

Masz pytania, chcesz przetestować platformę lub otrzymać ofertę?

Skontaktuj się z nami!

Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

+48 12 626 06 00

office@solidexpert.com

www.solidexpert.com