Platforma MySOLIDEXPERT - zarejestruj się za darmo i korzystaj z naszej bazy wiedzy technicznej! - SOLIDEXPERT

Platforma MySOLIDEXPERT – zarejestruj się za darmo i korzystaj z naszej bazy wiedzy technicznej!

 

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom i osobom zainteresowanym naszą ofertą, stworzyliśmy platformę MySOLIDEXPERT, na której dostępna jest baza naszej wiedzy technicznej na temat dostarczanych przez nas rozwiązań.  Co najważniejsze dostęp do platformy jest zupełnie darmowy!

Platforma MySOLIDWORKS to kolejny krok w kierunku firm z nami współpracującymi.  W najbliższych miesiącach zostanie ona rozbudowana o dodatkowe materiały, ale już teraz wszystkie osoby zainteresowane pogłębieniem swojej wiedzy na temat SOLIDWORKS Simulation mogą się do niej zarejestrować za darmo i przeglądać dostępne na niej materiały!

 

Co znajdę na platformie MySOLIDEXPERT?

W ramach platformy pojawiać się będą kursy i wideo prezentacje, które będą przybliżać wybraną tematykę. Przygotowane materiały dostępne będą w postaci artykułów lub/oraz filmów. Każda z zarejestrowanych osób, będzie mogła decydować, które z udostępnionych materiałów mają być dla niej dostępne oraz widoczne po zalogowaniu na swoje konto. Udostępnione materiały podzielone są na moduły i lekcje oraz dają możliwość po ich obejrzeniu lub przeczytaniu oznaczenia jako ukończone – wszystko po to, aby ułatwić przyswajanie wiedzy!

Aktualnie na platformie dostępny jest zbiór materiałów na temat rozwiązania SOLIDWORKS Simulation. Każda z zainteresowanych osób, może odblokować do nich dostęp za 0 zł. W przygotowanych przez nas materiałach znajdują się informacje na temat korzyści wdrożenia i korzystania z rozwiązania SOLIDWORKS Simulation w Twojej firmie. Na przykładzie możliwych do wykonania w programie badań,  zaprezentowane zostało funkcjonowanie programu oraz korzyści jakie może przynieść dla Firmy i realizowanych projektów.