Product Release Engineer - Zarządzanie strukturą produktu w chmurze na Platformie 3DEXPERIENCE - SOLIDEXPERT

Product Release Engineer

Rola na Platformie 3DEXPERIENCE

Zarządzanie strukturą produktu w chmurze

Wspólne zarządzanie definicjami produktów od wczesnego etapu planowania do końcowego wydania

Dopasuj wielobranżowy proces definiowania produktów inżynierskich do strategii firmy, pomagając zapewnić optymalną i stałą jakość produktu.

Product Release Engineer to oparta na platformie 3DEXPERIENCE rola, która zapewnia wspólną definicję produktu i umożliwia inżynierom oraz innym zespołom dostęp do bieżących informacji oraz łatwą współpracę nad strukturami produktów.

Product Release Engineer pomaga przyspieszyć definiowanie produktu, maksymalizując ponowne wykorzystanie danych, zmniejszając złożoność struktury produktu, upraszczając zarządzanie produktem i zapewniając zgodność ze standardami korporacyjnymi.

Połącz wielodyscyplinarny proces definiowania technicznego produktu ze strategią firmy, aby zapewnić optymalną i stałą jakość produktu.

Rola Product Release Engineer umożliwia efektywne planowanie definicji inżynierskich do wydania. W tym, przygotowanie elementów końcowych, generowanie numerów części oraz edycję atrybutów w oparciu o tabelę.

Niezależnie od tego, czy tworzysz, przeglądasz czy udostępniasz dane dotyczące produktu i projektu, Product Release Engineer zwiększa produktywność użytkowników w całym łańcuchu firmy. Wszystko to w połączeniu z intuicyjnym, internetowym interfejsem użytkownika do kontroli treści i organizowania danych.

Aplikacje z tą rolą:

Engineering Release

Poznaj korzyści korzystania z roli Product Release Engineer

Uzyskaj dostęp do elementów inżynieryjnych

Użyj internetowego pulpitu nawigacyjnego, aby uzyskać szybki dostęp do listy elementów inżynieryjnych należących do użytkownika. Pulpit nawigacyjny umożliwia „szybki start” do nowej definicji technicznej poprzez zawężenie elementów technicznych do tych, które są potrzebne do rozpoczęcia pracy.

Zainicjuj zaawansowaną definicje produktu

Przenieś istniejącą definicję inżynierską, korzystając z zaawansowanych strategii ponownego wykorzystania, żeby powielać, ponownie wykorzystywać i wykluczać istniejące definicje inżynierskie. Pozwoli to zaoszczędzić czas i ograniczyć błędy treści.

Zdefiniuj numery części

Zdefiniuj numery części w elementach konstrukcyjnych zgodnie ze strategią biznesową i upewnij się, że prawidłowy numer jest powiązany z częścią na wczesnym etapie procesu.

Zarządzaj treścią i cyklem życia produktu

Twórz definicję inżynierską i dane wyjściowe za pomocą elementów inżynieryjnych, które można ponownie wykorzystać, edytować, zastępować, poprawiać i zatwierdzać, aby zapewnić przestrzeganie wewnętrznych praktyk firmy w zakresie dopasowania formy do funkcji.

Dodawaj nowe elementy inżynierskie

Dodaj do listy materiałowej (BOM) nowe pozycje tj., materiały m.in. smar, farba, olej lub opakowanie jak również dokumenty do istniejących pozycji np. schemat połączenia lub raporty wytrzymałościowe.

Wizualizuj swoje modele 3D

Wizualizuj i nawiguj po swoim modelu 3D. Użyj prostej przeglądarki z intuicyjnymi narzędziami dla użytkowników innych niż CAD do wykonywania czynności, takich jak wizualizacja 3D, adnotacje, obrót, przekroje i pomiary odległości.

Organizuj swoje dane

Spersonalizuj wyświetlanie i organizację definicji inżynieryjnych, wybierając żądany widok, grupując wyświetlane elementy inżynieryjne według określonych atrybutów, zmieniając kolejność kolumn i filtrując dane.

Zarządzenie produktem
na Platformie 3DEXPERIENCE

Poznaj pozostałe elementy Platformy 3DEXPERIENCE®

Masz pytania, chcesz przetestować platformę lub otrzymać ofertę?

Skontaktuj się z nami!

Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

+48 12 626 06 00

office@solidexpert.com

www.solidexpert.com