Industrial Designer

Industrial Designer to kolejny program CAD 3D oparty na platformie 3DEXPERIENCE. Jest on przeznaczony do projektowania przemysłowego. Dzięki zaawansowanym narzędziom do modelowania powierzchniowego projekt koncepcyjny powstaje w bardzo krótkim czasie, a to pozwala obniżyć koszty oraz skrócić czas wprowadzania produktów do sprzedaży. Ponadto platforma 3DEXPERIENCE pozwala na udostępnianie projektu współpracownikom, a także zarządzanie nim. Jeżeli interesuje Cię program SOLIDWORKS Industrial Designer to skontaktuj się z nami już teraz, zapytaj o licencję, cenę - zapraszamy!

Testuj
Cena
SOLIDWORKS Industrial Designer

Opis programu Industrial Designer

SOLIDWORKS Industrial Designer to program CAD 3D, który został stworzony do modelowania, wzornictwa przemysłowego. Zawiera szereg narzędzi powierzchniowych ułatwiające tworzenie skomplikowanych kształtów. Uzyskanie kompletnego projektu połączonego z projektem mechanicznym sprawia zwykle największą trudność. Niezgodność danych i konieczność wprowadzenia dużej liczby zmian, spowalniają proces opracowania produktu, zwiększają bezpośrednie i pośrednie koszty projektu, a także zmniejszają ogólną efektywność projektowania. Podobnie jak Conceptual Designer również Industrial Designer oparty jest na tej samej platformie 3DEXPERIENCE, dzięki temu zespoły konstruktorów oraz projektantów mogą pracować równocześnie nad jednym projektem.

Podstawowa funkcjonalność oprogramowania SOLIDWORKS Industrial Designer :

  • Szkicowanie koncepcyjne dostarcza łatwych w użyciu narzędzi do tworzenia koncepcji i pomysłów opartych na szkicach.

  • Zintegrowane swobodne i parametryczne modelowanie powierzchni/brył łączy zalety swobodnego dzielenia podrzędnego, parametrycznego modelowania brył i powierzchni z bezpośrednim edytowaniem, co pozwala na odwzorowywanie pomysłów w ulubiony sposób, aby szybko realizować pomysły oraz pozyskiwać nowych klientów.

  • Bezpośrednia edycja umożliwia łatwe przekształcanie zarówno macierzystej, jak i importowanej geometrii brył, co skraca czas ponownego modelowania i pozwala skupić się na rozwijaniu innowacji.

  • Narzędzia realistycznego renderowania pozwalają na tworzenie doskonałych obrazów pomocnych w dokładnej prezentacji oczekiwanego wyglądu gotowego produktu.

  • Uproszczone funkcje udoskonalania projektu umożliwiają szybkie przejście od szkiców koncepcyjnych do skomplikowanych geometrii 3D, skracając czas wprowadzania produktów na rynek.

Interfejs programu Industrial Designer

SOLIDWORKS Industrial Designer
Szkicownik

Szkicownik

Swobodne szkicowanie w obszarze graficznym pozwoli Ci na precyzyjne przeniesienie pomysłu do programu CAD.  

Platforma 3DEXPERIENCE

Platforma 3DEXPERIENCE

Industrial Designer oparty jest na tej samej platformie 3DEXPERIENCE, dzięki temu zespoły konstruktorów oraz projektantów mogą pracować równocześnie nad jednym projektem.

Mobilność

Mobilność

Interfejs programu jest dostosowany do wielu urządzeń. Możesz przeglądać projekt na desktopach, mobilnych stacjach, a także tablecie. 

Pakiety Industrial Designer

FunkcjaIndustrial Designer StandardIndustrial Designer ProfessionalIndustrial Designer Premium

Funkcje Industrial Designer

Moduły Industrial Designer

Nowości Industrial Designer

Galeria programu Industrial Designer

© 2015 SOLIDEXPERT Sp. z o.o., ul. G. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków, NIP: PL6772380230, REGON: 123060159 | TEL: +48 12 626 06 00, FAX: +48 12 626 00 92