SOLIDWORKS Industrial Designer - wzornictwo przemysłowe

SOLIDWORKS Industrial Designer to kolejny program CAD 3D oparty na platformie 3DEXPERIENCE. Jest on przeznaczony do projektowania przemysłowego. Dzięki zaawansowanym narzędziom do modelowania powierzchniowego projekt koncepcyjny powstaje w bardzo krótkim czasie, a to pozwala obniżyć koszty oraz skrócić czas wprowadzania produktów do sprzedaży. Ponadto platforma 3DEXPERIENCE pozwala na udostępnianie projektu współpracownikom, a także zarządzanie nim. Jeżeli interesuje Cię program SOLIDWORKS Industrial Designer to skontaktuj się z nami już teraz, zapytaj o licencję, cenę – zapraszamy!

O Programie

SOLIDWORKS Industrial Designer to program CAD 3D, który został stworzony do modelowania, wzornictwa przemysłowego. Zawiera szereg narzędzi powierzchniowych ułatwiające tworzenie skomplikowanych kształtów. Uzyskanie kompletnego projektu połączonego z projektem mechanicznym sprawia zwykle największą trudność. Niezgodność danych i konieczność wprowadzenia dużej liczby zmian, spowalniają proces opracowania produktu, zwiększają bezpośrednie i pośrednie koszty projektu, a także zmniejszają ogólną efektywność projektowania. Podobnie jak Conceptual Designer również Industrial Designer oparty jest na tej samej platformie 3DEXPERIENCE, dzięki temu zespoły konstruktorów oraz projektantów mogą pracować równocześnie nad jednym projektem.

Podstawowa funkcjonalność oprogramowania SOLIDWORKS Industrial Designer :

 • Szkicowanie koncepcyjne dostarcza łatwych w użyciu narzędzi do tworzenia koncepcji i pomysłów opartych na szkicach.
 • Zintegrowane swobodne i parametryczne modelowanie powierzchni/brył łączy zalety swobodnego dzielenia podrzędnego, parametrycznego modelowania brył i powierzchni z bezpośrednim edytowaniem, co pozwala na odwzorowywanie pomysłów w ulubiony sposób, aby szybko realizować pomysły oraz pozyskiwać nowych klientów.
 • Bezpośrednia edycja umożliwia łatwe przekształcanie zarówno macierzystej, jak i importowanej geometrii brył, co skraca czas ponownego modelowania i pozwala skupić się na rozwijaniu innowacji.
 • Narzędzia realistycznego renderowania pozwalają na tworzenie doskonałych obrazów pomocnych w dokładnej prezentacji oczekiwanego wyglądu gotowego produktu.
 • Uproszczone funkcje udoskonalania projektu umożliwiają szybkie przejście od szkiców koncepcyjnych do skomplikowanych geometrii 3D, skracając czas wprowadzania produktów na rynek.

Cechy programu:

 • szkicowanie koncepcyjne
 • zintegrowane swobodne i parametryczne modelowanie powierzchni/brył
 • edycja bezpośrednia
 • modelowanie organiczne
 • parametryzacja modelu

Wymagania sprzętowe:

 • Połącznie z Internetem
 • Dedykowana karta graficzna
 • Minimum 5GB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Minimum 8GB pamięci RAM
 • Instalacja Oracle Java Runtime Environment 7 (32-bit i 64-bit)
 • Microsoft Windows 7 (64 bit) lub nowszy

Korzyści

Przez ostatnie 17 lat SOLIDEXPERT jako autoryzowany dystrybutor SOLIDWORKS wdrożył ponad 7.000 licencji CAD 3D u ponad 1.700 klientów. Liczne wyróżnienia jak Elite AE, gwarantują doskonałą obsługę, profesjonalne doradztwo oraz korzystne ceny!

 

Zalety programu SOLIDWORKS Industrial Designer:

Praca w „chmurze”

Program pozwala na zapis plików w bezpiecznej, zewnętrznej lokalizacji, dzięki czemu użytkownik nie musi się obawiać i inwestować w lokalną infrastrukturę.

 

Swobodne modelowanie 3D

Industrial Designer to doskonałe narzędzie do modelowania powierzchniowego idealnie sprawdzającego się we wzornictwie przemysłowym. Modelowanie organiczne czy parametryzacja modelu to tylko niektóre z możliwości.

 

Edycja bezpośrednia

Edycja bezpośrednia umożliwia łatwe przekształcanie zarówno macierzystej, jak i importowanej geometrii brył, co skraca czas ponownego modelowania i pozwala skupić się na rozwijaniu innowacji.

 

Rendering

Narzędzia realistycznego renderowania pozwalają na tworzenie doskonałych obrazów pomocnych w dokładnej prezentacji oczekiwanego wyglądu gotowego produktu.

 

SZKOLENIA

Zobacz wszystkie

SOLIDWORKS Industrial Design

SOLIDWORKS Industrial Design jest jednym z rozwiązań wykorzystujących Platformę Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE. W przeciągu 1 dnia uczestnik szkolenia zdobywa...

Promocje

Promocyjny leasing SOLIDWORKS

Od teraz oferujemy promocyjne warunki leasingu oprogramowania w wariantach 101%, 102%,...

Do końca: 9 dni

Wideo

SOLIDWORKS Industrial Designer

The Fundamentals of SOLIDWORKS Industrial Designer

INTERFEJS

formularz kontaktowy

Polecane

SOLIDWORKS CAD 3D

SOLIDWORKS CAD 3D

SOLIDWORKS Conceptual Designer

SOLIDWORKS Conceptual Designer

Power Surfacing

Power Surfacing

zaufali nam

Faq

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

Sprawdź