Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) - Wdrożenia systemu klasy ERP - SOLIDEXPERT

Microsoft Dynamics 365 Business Central to rozwiązanie, które dzięki odpowiedniemu wdrożeniu pomoże Twojej dynamicznie rozwijającej się firmie w kompleksowym zarządzaniu produkcją. Skorzystaj z pełni możliwości MS Dynamics 365 Business i wznieś swoją firmę na wyższy poziom. Już ponad 117 000 firm w 47 krajach w tym w Polsce korzysta z tego systemu klasy ERP. System oferuje wyspecjalizowaną funkcjonalność dla przemysłu wytwórczego, dystrybucyjnego, handlu detalicznego i wielu innych branż. Jest to najpopularniejsze rozwiązanie Microsoft klasy ERP. Zapraszamy do zapoznania się z jego możliwościami oraz do kontaktu z naszymi konsultantami.

 

O Microsoft Dynamics 365 Business Central

Wykonaj krok w kierunku jeszcze szybszego rozwoju i lepszej organizacji procesów, informacji w Twojej firmie. Wdróż system, który jest w stanie zapewnić Twojej firmie wszystkie niezbędne funkcjonalności z zakresów takich jak finanse, księgowość, produkcja, zarządzanie środkami trwałymi, serwisem, logistyką czy kadrami i płacami. Microsoft Dynamics 365 Business spełni się również w roli CRM, może pomóc Ci również zarządzać marketingiem, aktualnymi projektami.

Funkcjonalność jest szczególnie zaprojektowana pod sektory produkcji i dystrybucji. System MS Dynamics 365 Business słynie z bogatych możliwości personalizacji, która umożliwia konfigurację do specyfiki danej branży i oczywiście konkretnej firmy. Zacznij od tego, co jest niezbędne w twojej firmie w tej chwili i nie martw się o jutro – dzięki elastyczności łatwo dostosujesz Dynamics 365 Business , gdy potrzeby Twojej firmy ulegną zmianie.

Dystrybucja Microsoft Dynamics 365 Business odbywa się jedynie przez sieć lokalnych partnerów Microsoft (takich jak nasza firma), którzy posiadają odpowiednie kompetencje. Współpraca to nie tylko sprzedaż i wdrożenie, to również gwarancja elastyczności w dostosowywaniu systemu do indywidualnych potrzeb klienta. Zakup licencji jest możliwy poprzez jednorazową opłatę lub miesięczny abonament.

Dlaczego 365 Business Central?

Globalne rozwiązanie klasy ERP

Microsoft dostarcza szereg rozwiązań biznesowych na cały świat, w tym również Dynamics 365 Business . System jest stale rozwijany i dystrybuowany do 47 krajów! Wybierając Dynamics 365 Business decydujesz się na sprawdzone, globalne oraz rozwojowe rozwiązanie.

Popularność

Microsoft Dynamics 365 Business cieszy się zaufaniem ponad 2.000.000 użytkowników na całym świecie, gdzie na to rozwiązanie zdecydowało się ponad 120.000 przedsiębiorstw!

Funkcjonalność

Bogata i stale rozwijana funkcjonalność systemu. Program swoją funkcjonalnością zaopatruje wszystkie obszaru funkcjonowania przedsiębiorstwa. Możliwość integracji z wieloma rozwiązaniami jak SOLIDWORKS PDM oraz dostępność dodatków ISV.

Przejrzysty interfejs

Bardzo zbliżony do popularnych rozwiązań Microsoft interfejs sprawia, że praca w programie nie stanowi problemu. Ponad to program dostępny jest na wielu platformach: PC, wersja webowa oraz aplikacje na urządzenia mobilne

Pakiety

Microsoft Dynamics 365 Business - Funkcje
Wersja Essentials
Wersja Premium
ZARZĄDZANIE FINANSAMI I KSIĘGOWOŚĆ
Rozwiń
Księga główna
Przepływy pieniężne (Cash Flow)
Wielowalutowość
Wymiary księgowe
Budżetowanie
Konsolidacja
Należności i Zobowiązania
Rachunek kosztów
Środki Trwałe
Zarządzanie logistyką
Rozwiń
Analiza zapotrzebowania (MRP)
Obsługa sprzedaży
Obsługa zakupu
Zarządzanie zapasami
Zarządzanie kontaktami
Zarządzanie cennikami
Zarządzanie dostawcami
Zarządzanie Kompletacją
Zarządzanie relacjami z klientami (CRM):
Rozwiń
Zarządzanie kontaktami
Integracja z MS Outlook
Planowanie kampanii
Zarządzanie usługami:
Rozwiń
Zarządzanie projektami
Planowanie zasobów
Budżetowanie
Harmonogramowanie
Rozliczanie usług
Zarządzanie produkcją:
Rozwiń
BOM
Marszruty
Kosztorysowanie zleceń produkcyjnych
Planowanie mocy produkcyjnych
Planowanie zapotrzebowania
Prognozowanie popytu
Zarządzanie serwisem:
Rozwiń
Obsługa umów serwisowych
Planowanie usług serwisowych
Rozliczanie usług

Możliwości

Zarządzanie finansami i księgowość

Oprogramowanie Microsoft Dynamics 365 Business gwarantuje pełną zgodność z obowiązującymi międzynarodowymi przepisami i ustawami związanymi z rachunkowością i księgowością. Zdobył on również certyfikat zgodności z polską Ustawą o rachunkowości wydany przez zewnętrzną firmę audytorską. Nasz system ERP umożliwia prowadzenia dziennika audytu, a także stosowania innych środków bezpieczeństwa, które są niezbędnie wymagane na mocy rozporządzeń prawnych.

Środki trwałe

Jako użytkownik systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business otrzymujesz w pełni zintegrowany moduł zarządzania środkami trwałymi, który umożliwia skuteczne i efektywne zarządzanie aktywami firmy. Dzięki systemowi Microsoft Dynamics 365 Business możliwe jest śledzenie wszelkich istotnych informacji dotyczących środków trwałych, takich jak: koszty i harmonogramy konserwacji oraz koszty nabycia i utrzymania.

Marketing i CRM

Skuteczne działania marketingowe / sprzedażowe to takie, które są mierzalne i daję odpowiedni zwrot z inwestycji jaką są promocje, akcje reklamowe czy marketingowe. System ERP Microsoft Dynamics 365 Business pozwala na stały i natychmiastowy dostęp do wszelkich niezbędnych danych o kontaktach, źródłach pozyskania. Pozwala to na jeszcze efektywniejsze działania poprzez ich optymalizację.

Sprzedaż i zakupy

Microsoft Dynamics 365 Business zawiera mnogą ilość funkcji wspierających skuteczne zarządzanie sprzedażą, zakupami oraz co ważne operacjami zwrotu zapasów. W systemie zostały uwzględnione zagadnienia takie jak ceny i rabaty, dodatkowe koszty oraz zobowiązania, które dotyczą realizacji zamówień.  Narzędzia związane z zarządzaniem zapotrzebowaniem wspierają firmę w efektywnym prowadzeniu stanów magazynowych oraz utrzymaniu ponoszonych kosztów na możliwie niskim pułapie.

Magazyn i zarządzanie zapasami

Zarządzanie zapasami jest to strategiczny obszar, który zajmuje się dystrybucją lub produkcją. W celu sprawnego i efektywnego realizowania czynności w tym obszarze, dane na których opiera się proces decyzyjny muszą być wiarygodne, nie ma tu miejsca na kompromis. System ERP Microsoft Dynamics 365 Business daje przedsiębiorcom możliwość prawidłowego rejestrowania stanu zapasów oraz dostarcza precyzyjnych informacji o ich aktualnej dostępności.

Produkcja

ERP Microsoft Dynamics 365 Business umożliwia obsługę procesów produkcji – jest to jedna z głównych funkcji systemu, obejmujące kompleksowe funkcje, takie jak planowanie, dostawy, produkcja, tworzenie harmonogramów, śledzenie oraz raportowanie. Osoby odpowiedzialne za planowanie produkcji określają w systemie Dynamics 365 Business dokładnie jakie wyroby należy wyprodukować w danej jednostce czasu i terminie, aby pokryć wymagane zapotrzebowanie. Sprawne wykorzystanie tego modułu pozwala na optymalizację kosztów produkcji.

Serwis

Funkcje zarządzanie serwisem to rozwiązania wspierające w firmach realizację usług serwisowych. Zgłoszenia serwisowe mogą być definiowane przez nabywcę lub generowane automatycznie w systemie zgodnie z warunkami określonymi w umowie serwisowej. Użytkownik posiada swobodną możliwość tworzenia bazy danych, która zawiera wszystkie przedmioty serwisu i części, a także informacje na temat umów, niezbędnych komponentów czy warunków gwarancji.

Zarządzanie projektem

Moduł Zlecenia umożliwia sprawne i profesjonalne zarządzania projektami na najwyższym poziomie. Funkcja Zlecenia usprawnia zarządzanie projektami krótko oraz długoterminowymi, z którymi wiąże się wiele typów zużycia, np. zużycie godzin pracy ludzi, godzin pracy maszyn czy też zapasów magazynowych. Dzięki funkcji zlecenia przydzielisz do projektu pracowników, maszyny, zasoby i wszelkie inne niezbędne elementy, które składają się na dane zadanie czy też proces.

Przyjazna konfiguracja i rozbudowa oprogramowania

Dzięki wbudowanym funkcjom takim jak projektant raportów, stron, tabel, zapytań czy portów XML, możesz dowolnie dostosowywać panele i raporty do swoich indywidualnych potrzeb. Nie ma potrzeby, abyś to ty dostosowywał się do Microsoft Dynamics 365 Business – to on, dzięki odpowiedniej konfiguracji wyjdzie na przeciw twoim potrzebom i przyzwyczajeniom.

Office 365

Dzięki kompleksowemu ekosystemowi Microsoft, system ERP Dynamics 365 Business może być w pełni zintegrowany z pakietem Office 365. Umożliwia to synchronizację poczty, kalendarza, raportów i plików. Rozwiązanie to usprawnia procesy w firmie i pozwala zaoszczędzić wiele czasu związanego z udostępnianiem informacji, zasobów elektronicznych w ramach organizacji.

Licencja

Wieczysta

Licencja wieczysta na system Microsoft Dynamics 365 Business wiąże się z jednorazową opłatą. Zapewnia ona użytkownikom możliwość klasycznego lub szybkiego wdrożenia funkcjonalności ERP, przy pomocy narzędzi NAV.express. Ten model licencjonowania gwarantuje dostęp do systemu użytkownikom jednoczesnym. Licencja dla użytkownika z pełnym dostępem pozwala na pełną edycję systemu ERP.

Subskrypcja

Subskrypcja oprogramowania Microsoft Dynamics 365 Business to model, który umożliwia minimalizację kosztów zakupu licencji na początku wdrożenia. W modelu subskrypcyjnym opłata licencyjna jest naliczana miesięcznie dla każdego użytkownika nazwanego.

Interfejs

formularz kontaktowy

    zaufali nam

    Faq

    Chcesz dowiedzieć się więcej?
    Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

    Sprawdź