Konektor do systemu ERP

ERP Multikonektor to autorskie rozwiązanie firmy SOLIDEXPERT, które pozwala na integrację SOLIDWORKS oraz PDM Professional z dowolnym systemem klasy ERP. Decydując się na to rozwiązanie, otrzymasz wtyczkę do programu SOLIDWORKS, za pomocą której będziesz mógł bezbłędnie skojarzyć informacje z systemu ERP z plikami SOLIDWORKS.

Cena
Multikonektor ERP

Opis programu Konektor do systemu ERP

ERP Multikonektor to aplikacja integrująca środowisko SOLIDWORKS oraz Enterprise PDM z dowolnym systemem ERP. Powstała jako wtyczka do programu SOLIDWORKS i instaluje się w formie jednej z zakładek na panelu bocznym. Jej działanie opiera się na pobraniu informacji z bazy danych systemu ERP, wpisaniu ich do plików CAD SOLIDWORKS, a następnie wygenerowaniu struktury materiałowej zgodnej z ERP i wyeksportowaniu jej do bazy danych systemu.

ERP Multikonektor daje możliwość dwukierunkowego przepływu danych między systemami klasy ERP oraz SOLIDWORKS i PDM. Z jednej strony pozwala na skojarzenie projektowanych w SOLIDWORKS części z informacjami o nich w systemie ERP, a z drugiej na wygenerowanie struktury zgodnej z ERP i jej eksport do bazy danych. Po eksporcie, użytkownik (konstruktor) ma możliwość podglądu z poziomu programu SOLIDWORKS wybranych informacji o projektowanych częściach znajdujących się w systemie ERP. Z uwagi na to, że wtyczka działa na warstwie bazy danych, ma dzięki temu dostęp do zawsze aktualnych informacji w czasie rzeczywistym.

Decydując się na ERP Multikonektor otrzymujesz rozwiązanie pozwalające na dwukierunkowe połączenie SOLIDWORKS i Enterprise PDM z systemami klasy ERP, które niesie takie zalety jak:

  • skrócenie czasu przygotowania dokumentacji produkcyjnej,
  • zgodność 1 do 1 dokumentacji projektowej i struktury produktu w ERP - eliminacja błędów,
  • brak konieczności ręcznego tworzenia struktur materiałowych po stronie systemu ERP

Interfejs programu Konektor do systemu ERP

Multikonektor ERP
Pobierz

Pobierz

Wyszukiwanie informacji w systemie ERP oraz ich wpisanie do właściwości dostosowanych pliku SOLIDWORKS.

Wyślij

Wyślij

Generowanie struktury przygotowanej do eksportu do bazy danych systemu ERP.

Informacja

Informacja

Podgląd informacji z systemu ERP o indeksach przypisanych do aktualnie otwartych plików SOLIDWORKS.

Pakiety Konektor do systemu ERP

FunkcjaKonektor do systemu ERP StandardKonektor do systemu ERP ProfessionalKonektor do systemu ERP Premium

Funkcje Konektor do systemu ERP

Moduły Konektor do systemu ERP

Nowości Konektor do systemu ERP

Galeria programu Konektor do systemu ERP

© 2015 SOLIDEXPERT Sp. z o.o., ul. G. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków, NIP: PL6772380230, REGON: 123060159 | TEL: +48 12 626 06 00, FAX: +48 12 626 00 92