Promocja DraftSight: rabat na licencje od 33%

Tylko do 23.12.2022, rabaty od 33% na licencje DraftSight Enterprise oraz Enterprise Plus.

Pełnia możliwości dzięki DraftSight Enterprise/Enterprise Plus  – teraz w niższej o 33% cenie!

 

Znasz rozwiązanie DraftSight?

DraftSight to profesjonalne rozwiązanie do projektowania CAD 2D i 3D dostępne w języku polskim i angielskim. Za jego pomocą jesteśmy w stanie tworzyć i edytować projekty inżynierskie różnych branż oraz przygotowywać dokumentację techniczną.
Program pracuje w oparciu o popularne formaty DWG/DXF i znany dla wielu użytkowników aplikacji CAD interfejs użytkownika.

Pełny opis DraftSight

Dlaczego wybrać wersję ENTERPRISE / ENTERPRISE Plus?

Projektuj swobodnie i precyzyjnie w 2D i 3D. Możesz modelować geometrię w oparciu o szkic i podstawowe bryły. Masz dostęp do operacji boolowskich oraz innych sposobów tworzenia geometrii.

Wersja Enterprise i Enterprise PLUS doskonale nadają się do pracy dla grup projektowych gdzie można współdzielić licencje. W tych wariantach jest również dostępna pomoc techniczna.

Pełne porównanie wersji

DraftSight - profesjonalne rozwiązanie CAD

Zapoznaj się z materiałem wideo

Pozostałe zalety

PROJEKTOWANIE 2D

Korzystaj z narzędzi rysowania, modyfikacji, wstawiania opisów, warstw oraz właściwości. Wstawiaj bloki, odniesienia (rysunki, obrazy rastrowe, PDF) i obiekty OLE.

PROJEKTOWANIE 3D

Użyj narzędzi znanych z CAD 3D bezpośrednio w DraftSight: tworzenie brył przez wyciągnięcie (proste, po profilach, po ścieżce), obrót, operacje boolowskie a także tworzenie powierzchni i siatek dostępne są w DraftSight Enterprise Plus i DraftSight Premium.

WSPÓŁPRACA

Otwieraj i zapisuj pliki DWG/DXF, załączaj pliki obrazów, konwertuj pliki graficzne do formatu DWG, publikuj do formatów graficznych, wielostronicowych plików PDF i plików eDrawings. Wymieniaj pliki z platformą 3DExperience, Geovia, Delmia, SOLIDWORKS Electrical, HomeByMe

ADMINISTRACJA

Dostosuj interfejs użytkownika, instaluj program jednym kliknięciem, wybieraj język programu, korzystaj z oprogramowania SOLIDWORKS PDM Professional bezpośrednio w oknie DraftSight

AutoCAD?

Przejścia z konkurencyjnego oprogramowania nie stanowi problemu - bez trudności odnajdziesz się w nowym interfejsie.

PRODUKTYWNOŚĆ

Zwiększaj produktywność korzystając z okien dialogowych, palet, skrótów, gestów myszy, inteligentnego kalkulatora, szybkiej selekcji, szybkiego drukowania oraz pomocy kontekstowej. DraftSight wspiera technologię druku 3D, obróbki CNC oraz cięcia laserem.

INTUICYJNOŚĆ

To czym zaskoczy nas program DraftSight to znajomy interfejs użytkownika, krótki czas nauki oraz bardzo prosta migracja z aktualnie używanej aplikacji, gwarantująca nam zgodność plików DWG ze starszymi oraz bieżącymi projektami. Program dostępnym jest w wersji polskiej.

CENA

Zaoszczędź 33% względem ceny bazowej, dzięki naszej czasowej promocji.

Interfejs

WARUNKI PROMOCJI DRAFTSIGHT OD -33%

W ramach naszej promocji otrzymasz rabat od 33%:

 • przy zakupie dowolnej ilości licencji DraftSight ENTERPRISE i ENTERPRISE PLUS wraz z subskrypcją (licencja wieczysta),
 • przy zakupie dowolnej ilości licencji DraftSight ENTERPRISE i ENTERPRISE PLUS w ramach licencji czasowej,
 • promocja jest ograniczona czasowo do 23.12.2022 roku.
Skorzytaj z promocji

Skorzystaj z promocji i wypełnij formularz! Nasz specjalista przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Mirosław Wnęk Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3000 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9000 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej