Przewodnik
po 3DEXPERIENCE

Wybierz domenę rozwiązań 3DEXPERIENCE

Projektowanie/inżynieria
Obszar projektowania umożliwia tworzenie złożonych projektów w chmurze 3DEXPERIENCE, co pozwala na zwiększenie efektywności i przy zwiększeniu jakości.
Symulacja
Przyspiesz ocenę wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa produktów w celu przyspieszenia i usprawnienia produkcji, aby przejść do fazy rynkowej
Produkcja
Wypełnienie luki między projektowaniem a produkcją wymaga narzędzi umożliwiających współpracę. Rozwiązania 3DEXPERIENCE® Works Manufacturing and Production zapewniają niezawodne środowisko, które pomoże Ci przyspieszyć i usprawnić proces produkcji.
Marketing / Sprzedaż
Rozwiązanie 3DEXPERIENCE® Works Marketing and Sales wspiera specjalistów od marketingów w dostarczaniu treści marketingowych nowej generacji, dając im im dostęp do spójnego źródła informacji na temat rozwoju produktu.
Zarządzanie
Przyspiesz rozwój produktów i współpracę między zespołami, korzystając z w pełni połączonego środowiska online, w którym jedna wspólna definicja produktu zapewnia zespołom stały dostęp do aktualnych informacji i możliwość pracy nad nimi.

Pobierz EBOOK "Czy 3DEXPERIENCE zastąpi SOLIDWORKS?"

...ile kosztuje to rozwiązanie oraz czy można je testować? Jakie możliwości ma Platforma 3DEXPERIENCE? Pobierz już teraz blisko 60 stron bezpłatnej, ale bezcennej wiedzy branżowej.
Pobierz EBOOK

Jesteś zainteresowany/a rozwiązaniami 3DEXPERIENCE?

Uzupełnij formularz, nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.
Wyślij wiadomość