aktualności

Relacja z Engineering Meetup #2 Wwa

Druga edycja Engineering Meetup WWA zakończona! Pojawiło się ok. 50 osób, które chciały posłuchać na tematy powiązanie z CAM, CAD, CNC

Druga edycja Engineering Meetup WWA zakończona, była to już piąta edysja cyklu (2x Warszawa i 3x Kraków)! W warszawskim lokalu Centrum Zarządzani Światem na Pradze, zebrało się blisko 50 pasjonatów inżynierii, projektowania CAD i tematyki związanej z CAM / CNC.

Na koniec wydarzenia odbył się QUIZ z nagrodami w postaci vouchera na szkolenie SOLIDWORKS oraz koszulek.

Podsumowanie programu:

Jacek Wiącek (SOLIDEXPERT) opowiedział o funkcjach w SOLIDWORKS, które przyspieszają pracę i o których często nie wiedzą nawet najbardziej doświadczeni projektanci.

Maciej Dylik z Kancelaria patentowa AOMB Polska przybliżył nam temat powiązany z prawami patentowymi, a dokładniej opowie co i kiedy warto patentować.

Łukasz Siwiec (SOLIDEXPERT) przedstawił na co warto zwrócić uwagę oraz jaką wiedzę należy posiadać przed przystąpieniem do oficjalnego certyfikatu SOLIDWORKS CSWA/CSWP. Dodatkowo pokazał tricki, które pomogą uzyskać pozytywny wynik egzaminu.

Błażej Wojtyła (SOLIDEXPERT) udowodnił, że dla każdej maszyny CNC można stworzyć jej odpowiednik w świecie wirtualnym. Pozwala nam to na przeniesienie prac symulacyjno-ustawczych w bezpieczny obszar. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas pracy rzeczywistej maszyny oraz uchronić ją przed kolizjami. Te dwa podstawowe czynniki dają nam materialne oszczędności w świecie rzeczywistym.

Serdecznie dziękujemy słuchaczom i prelegentom!

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej