aktualności

Rozwiązania chmurowe Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE dostępne dla studentów za darmo!

Studenci, w tym niepewnym dla wszystkich okresie, chcielibyśmy zachęcić Was do skorzystania z licencji dostępnych w ramach oferty Always On With SOLIDWORKS. Umożliwia ona skorzystanie z bezpłatnych rozwiązań chmurowych osadzonych na platformie Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE®.

Drodzy studenci,

W tym niepewnym dla wszystkich okresie, chcielibyśmy zachęcić Was do skorzystania z licencji dostępnych w ramach oferty Always On With SOLIDWORKS. Umożliwia ona skorzystanie z bezpłatnych rozwiązań chmurowych osadzonych na platformie Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE®.

Programy dostępne w ramach oferty to: 3D DESIGNER (SOLIDWORKS) lub 3D INNOVATOR (CATIA). Możecie korzystać z nich w dowolnym czasie, miejscu oraz na dowolnym  urządzeniu  (w tym na MacBook), dzięki czemu nie ma konieczności przerywania nauki i zawieszania projektów!

Zarejestrujcie się już dziś na stronie: Always On With SOLIDWORKS i uzyskajcie także dostęp do dedykowanej platformy The Students | Play the Experience oraz konkursu studenckiego POTY20.

Oferta ważna jest do 22 maja 2020r. Natomiast licencje wygasną w 31 sierpnia 2020r.

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej