SOLIDEXPERT
Industry Meetup


Spotkanie biznesu z przemysłem.
Zapisz się do darmowego udziału online!

24 czerwca 2021

13:00

4 prelegentów

Podczas meetup'u zaplanowaliśmy cztery wystąpienia online.

20 minut

Każda prelekcja to 20-minutowe wystąpienie zakończone sesją Q&A.

100% merytoryki

Zadbaliśmy o prelekcje pełne branżowej wiedzy!

0 kosztów

Udział w wydarzeniu jest darmowy, wystarczy zarejestrować się.

Dlaczego warto wziąć udział w SOLIDEXPERT Industry Meetup?

SOLIDEXPERT Industry Meetup to wydarzenie, które kierowane jest do inżynierów, projektantów, kierowników procesów, managerów  oraz pozostałych osób zainteresowanych rozwiązaniami programowymi i technologicznymi dla przemysłu, które pozwalają na optymalizację i przyspieszenie procesów realizowanych w przedsiębiorstwie. Industry Meetup to spotkanie biznesu z przemysłem, które przyjmuje formę online z uwzględnieniem interakcji uczestników wydarzenia w postaci sesji Q&A. 

Poznaj korzyści udziału
w SOLIDEXPERT Industry Meetup

Online

Wydarzenie przyjmuje formę online, dzięki czemu możesz uczestniczyć w nim w domu lub firmie, nie tracąc czasu na dojazd

Interakcja

Na końcu każdej prelekcji zaplanowaliśmy sesję Q&A, podczas której uczestniczy wydarzenia mogą zadawać pytania

Wiedza

Założeniem naszego meetupy jest dostarczenie uczestnikom cennej wiedzy, która pomoże zoptymalizować procesy w przedsiębiorstwach

Dostępność

Udział w wydarzeniu jest darmowy, zaś cały meetup nie będzie trwać dłużej niż 3h, aby każdy chętny mógł wziąć w nim udział

Agenda wydarzenia

Krzysztof Baran

Dyrektor ds. rozwiązań biznesowych

13:00

Rozpoczęcie meetupu

13:05

Zarządzanie projektem
na Platformie 3DEXPERIENCE

Zaprezentujemy jak korzystając z ról dostępnych na Platformie 3DEXPERIENCE zarządzać projektem oraz harmonogramem pracy w chmurze i tym samym sprawniej nadzorować przebieg realizacji zadań. 

Łukasz Siwiec

Specjalista techniczny
CAD i 3dexperience

Kajetan Sekuła

Starszy inżynier wsparcia technicznego CAD/SIM

13:25

Tips & Trick SOLIDWORKS

Projektujesz w SOLIDWORKS? W takim razie musisz posłuchać tej prelekcji, podczas której zdradzimy najważniejsze Tips&Tricks pracy w SOLIDWORKS, które ułatwią Ci wykonanie często powtarzanych czynności i tym samym pozwolą na zaoszczędzenie czasu!

13:45

Planowanie zakupów na podstawie danych projektowych CAD

Podczas tej prelekcji dowiedz się jak minimalizować koszty dzięki optymalnemu planowaniu zakupów materiałowych i nie tylko!

Krzysztof Baran

Dyrektor ds. rozwiązań biznesowych

Mateusz Sztangret

Inżynier wsparcia
technicznego CAD/SIM

14:05

Narzędzia symulacyjne
jako inteligentne wsparcie
w procesie projektowania produktu

Prowadzenie analiz MES już na etapie projektowania produktu znacznie skraca czas jego  wprowadzenia na rynek oraz zmniejsza koszty przygotowania prototypów. Obecne rozwiązania programowe zawierają w sobie inteligencję, która pozwala wiernie odwzorować zjawiska fizyczne oraz ich wpływ na wytrzymałość naszego projektu.  Podczas tej prelekcji posłuchacie dlaczego warto z nich korzystać i jakie dostarczają nam możliwości. 

O organizatorze - SOLIDEXPERT

Od 2002 roku naszym mottem firmowym jest bycie technicznie najlepszym. Od początku działalności naszej firmy dokładamy wszelkich starań, by na pierwszym miejscu była doskonała znajomość oferowanych rozwiązań. Dlatego zdecydowana większość naszego zespołu to inżynierowie, specjaliści w swojej branży. Spełnienie oczekiwań klienta i dostarczanie zaawansowanych rozwiązań CAD/CAM/PDM/PLM/ERP  oraz usług dla przemysłu – te kluczowe słowa to nasza misja. Realizujemy je na każdym etapie rozmów z naszymi klientami od pierwszych kontaktów po długoletnią współpracę. Współpracujemy z ponad 2500 przedsiębiorstwami w Polsce, uczelniami i placówkami naukowymi, dzięki czemu dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, które pozwala wspierać działy rozwoju, konstrukcyjne i technologiczne. 

Obecnie zatrudniamy blisko 80 pracowników oraz posiadamy biura w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Rzeszowie. 

SOLIDEXPERT Industry Meetup

Ustaw powiadomienie i oglądaj za darmo!

Udział w meetupie online jest zupełnie darmowy. Koniecznie kliknij dzwoneczek, aby otrzymywać powiadomienia o wydarzeniu i tym samym nie przegapić startu!

Zapraszamy do uczestniczenia i oczywiście zadawania pytań!

Masz pytania? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com