Industry Meetup


Spotkanie biznesu z przemysłem.
Dołącz bezpłatnie online!

29 lipca 2021

13:00

4 prelegentów

Podczas meetup'u zaplanowaliśmy cztery wystąpienia online.

20 minut

Każda prelekcja to 20-minutowe wystąpienie zakończone sesją Q&A.

100% merytoryki

Zadbaliśmy o prelekcje pełne branżowej wiedzy!

0 kosztów

Udział w wydarzeniu jest darmowy, wystarczy obejrzeć meetup.

Dlaczego warto wziąć udział w Industry Meetup?

Industry Meetup to wydarzenie, które kierowane jest do inżynierów, projektantów, kierowników procesów, managerów  oraz pozostałych osób zainteresowanych rozwiązaniami programowymi i technologicznymi dla przemysłu, które pozwalają na optymalizację i przyspieszenie procesów realizowanych w przedsiębiorstwie. Industry Meetup to spotkanie biznesu z przemysłem, które przyjmuje formę online z uwzględnieniem interakcji uczestników wydarzenia w postaci sesji Q&A. 

Poznaj korzyści udziału
w Industry Meetup

Online

Wydarzenie przyjmuje formę online, dzięki czemu możesz uczestniczyć w nim w domu lub firmie, nie tracąc czasu na dojazd

Interakcja

Na końcu każdej prelekcji zaplanowaliśmy sesję Q&A, podczas której uczestniczy wydarzenia mogą zadawać pytania

Wiedza

Założeniem naszego meetupy jest dostarczenie uczestnikom cennej wiedzy, która pomoże zoptymalizować procesy w przedsiębiorstwach

Dostępność

Udział w wydarzeniu jest darmowy, zaś cały meetup nie będzie trwać dłużej niż 1,5h, aby każdy chętny mógł wziąć w nim udział

Agenda wydarzenia

Łukasz Siwiec

Specjalista techniczny
CAD i 3dexperience

13:00

Rozpoczęcie meetupu

13:05

Projektowanie w oparciu
o rozwiązania CAD "w chmurze" - projektowanie mechaniczne

Zaprezentujemy jak korzystając z aplikacji xDesign dostępnej  na Platformie 3DEXPERIENCE stworzyć projekt mechaniczny oraz komunikować etapy jego powstawania na platformie.

Mateusz Chmiel

Specjalista techniczny CAD / DriveWorks

Zbigniew Alejster

Specjalista techniczny CAD

13:25

Projektowanie w oparciu
o rozwiązania CAD "w chmurze" - wzornictwo przemysłowe

Podczas tej prelekcji zaprezentujemy rolę Sculptor dostępną na Platformie 3DEXPERIENCE. Przedstawimy jak za pomocą aplikacji xShape przygotować koncepcję produktu.

13:45

Zarządzanie zadaniami projektowymi

Opowiemy jak na Platformie 3DEXPERIENCE planować i przydzielać zadania projektowe, kontrolować termin ich realizacji oraz czas pracy pracowników. 

Mateusz Szymoniuk

Specjalista techniczny CAD/PDM

Mateusz Sztangret

Inżynier wsparcia
technicznego CAD/SIM

14:05

Zwiększ możliwości symulacyjne dzięki rozwiązaniom SIMULIA 3DEXPERIENCE wykorzystującym solvery obliczeniowe ABAQUS

Prowadzenie analiz MES już na etapie projektowania produktu znacznie skraca czas jego wprowadzenia na rynek oraz zmniejsza koszty przygotowania prototypów. Podczas tej prelekcji opowiemy o funkcjach rozwiązania SIMULIA, które zwiększają  możliwości symulacyjne. 

O organizatorze - SOLIDEXPERT

Od 2002 roku naszym mottem firmowym jest bycie technicznie najlepszym. Od początku działalności naszej firmy dokładamy wszelkich starań, by na pierwszym miejscu była doskonała znajomość oferowanych rozwiązań. Dlatego zdecydowana większość naszego zespołu to inżynierowie, specjaliści w swojej branży. Spełnienie oczekiwań klienta i dostarczanie zaawansowanych rozwiązań CAD/CAM/PDM/PLM/ERP  oraz usług dla przemysłu – te kluczowe słowa to nasza misja. Realizujemy je na każdym etapie rozmów z naszymi klientami od pierwszych kontaktów po długoletnią współpracę. Współpracujemy z ponad 2500 przedsiębiorstwami w Polsce, uczelniami i placówkami naukowymi, dzięki czemu dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, które pozwala wspierać działy rozwoju, konstrukcyjne i technologiczne. 

Obecnie zatrudniamy blisko 80 pracowników oraz posiadamy biura w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Rzeszowie. 

Industry Meetup

Ustaw powiadomienie i oglądaj za darmo!

Udział w meetupie online jest zupełnie darmowy. Koniecznie kliknij dzwoneczek, aby otrzymywać powiadomienia o wydarzeniu i tym samym nie przegapić startu!

Zapraszamy do uczestniczenia i oczywiście zadawania pytań!

Masz pytania? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej