aktualności

SOLIDEXPERT najlepszym Dystrybutorem SOLIDWORKS w Polsce oraz w rejonie Europy Centralnej

Coroczną już tradycją ostatniego dnia konferencji SOLIDWORKS World, jest wieczorna gala rozdania nagród za osiągnięcia, jakich dokonali Autoryzowanii Dystrybutorzy SOLIDWORKS w roku ubiegłym. Miło nam ogłosić, że firma SOLIDEXPERT to corocznie nagradzany Reseller SOLIDWORKS z Polski. W trakcie tegorocznej edycji konferencji zostaliśmy ogłoszeni najlpeszym Dystrybutorem SOLIDWORKS w Polsce oraz jednocześnie w rejonie EuroCentral. Tegoroczna edycja SOLIDWORKS World 2018 powiększyła grono otrzymanych w przeszłości wyróżnień o kolejne 7 nowych tytułów.

Coroczną już tradycją ostatniego dnia konferencji SOLIDWORKS World, jest wieczorna gala rozdania nagród za osiągnięcia, jakich dokonali Autoryzowanii Dystrybutorzy SOLIDWORKS w roku ubiegłym. Firma SOLIDEXPERT to już corocznie nagradzany Reseller SOLIDWORKS z Polski. Miło nam ogłosić, że w trakcie tegorocznej edycji konferencji SOLIDWORKS World 2018 zostaliśmy ogłoszeni najlepszym Dystrybutorem SOLIDWORKS w Polsce oraz jednocześnie w EuroCentral. Tegoroczna edycja SOLIDWORKS World 2018 powiększyła grono otrzymanych w przeszłości wyróżnień o kolejne 7 nowych tytułów.

W trakcie konferencji SOLIDWORKS World 2018 otrzymaliśmy tytuły:

 • 1st Overall Sales Representative Poland – Mirosław Wnęk (Najlepszy handlowiec w 2017 w Polsce)
 • 2nd Overall Sales Representative Poland – Stefan Wysocki (II najlepszy handlowiec w 2017 w Polsce)
 • 4th Overall Sales Representative Poland – Krzysztof Baran (IV najlepszy handlowiec w 2017 w Polsce)
 • 500 Club – Dominik Gawle (Sprzedaż pięciuset licencji SOLIDWORKS)
 • Top Reseller – Overall Performance Euro Central (Najwyższy wzrost sprzedaży w 2017 w regionie Euro Central)
 • 100% Club (Nagroda za zrealizowanie planów sprzedażowych)
 • President’s Club (To prestiżowe odznaczenie, wyróżniające najlepszych w świecie dystrybutorów SOLIDWORKS zarówno w obszarze handlowym jak również technicznym)

Z tej okazji chcemy serdecznie podziękować naszym wszystkim Klientom za wybór SOLIDEXPERT oraz rozwiązań SOLIDWORKS, za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli. Liczymy, że będziemy mogli nadal dostarczać Państwu najwyższej jakości rozwiązania oraz usługi.

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej