aktualności

SOLIDEXPERT najliczniej nagrodzonym polskim dystrybutorem SOLIDWORKS podczas 3DEXPERIENCE WORLD 2020

Konferencja 3DEXPERIENCE WORLD 2020 za nami! Nieodzownym jej elementem jest wieczorna gala wręczenia nagród dystrybutorom SOLIDWORKS za osiągnięcia w 2019 roku. Po raz kolejny SOLIDEXPERT znalazł się w gronie nagrodzonych firm. Dodatkowym sukcesem jest fakt, że firma była najczęściej nagradzanym polskim dystrybutorem SOLIDWORKS, zdobywając aż 7 nagród w różnych kategoriach!

Konferencja 3DEXPERIENCE WORLD 2020 za nami! Nieodzownym jej elementem jest wieczorna gala wręczenia nagród dystrybutorom SOLIDWORKS za osiągnięcia w 2019 roku czyli Professional Solutions Awards 2020. Miło nam ogłosić, że po raz kolejny SOLIDEXPERT znalazł się w gronie nagrodzonych firm. Dodatkowym sukcesem jest fakt, że firma była najczęściej nagradzanym polskim dystrybutorem SOLIDWORKS, zdobywając aż 7 nagród w różnych kategoriach!

Jeżeli jesteście ciekawi co działo się podczas konferencji, to zachęcamy do przeczytania naszego podsumowania:

Udany rok 2019 i sukces SOLIDEXPERT

Rok 2019 był bardzo udanym rokiem dla SOLIDEXPERT. Wsłuchując się w potrzeby rynku i naszych Klientów to właśnie w tym roku otworzyliśmy kolejny oddział firmy – SOLIDEXPERT Rzeszów, w ofercie którego znalazły się takie usługi jak sprzedaż, pomoc techniczna, szkolenia oraz wdrożenia systemu ERP. Jesienią tego samego roku uruchomiliśmy Centrum Obróbki CNC SOLIDEXPERT Rzeszów. Zakupiliśmy nowoczesne centrum obróbcze DMG MORI DMU 75 MonoBLOCK, które pozwoliło nam na świadczenie usług frezowania do 5-ciu osi.

Pomimo rozwoju i inwestycji w nowe obszary działalności firmy, mieliśmy świadomość, że nasza dotychczasowa działalność jest równie ważna. Jako SOLIDEXPERT nie zwalnialiśmy tempa i dążyliśmy do ciągłego rozwoju i wzrostu jakości świadczonych przez nas usług – tytuł TOP1 Resellera w Kategorii Obsługi Klienta otrzymany w 2018 roku zobowiązał nas do ciągłego doskonalenia się i utrzymania najwyższej jakości obsługi naszych Klientów. Podsumowaniem naszych starań w 2019 roku było nagrodzenie nas wieloma nagrodami. Fakt, że jesteśmy najczęściej nagradzanym dystrybutorem SOLIDWORKS w Polsce jest dla nas dodatkową dumą oraz motywacją do dalszych działań. W trakcie 3DEXPERIENCE WORLD 2020 zdobyliśmy 7 nagród, w aż 5 różnych kategoriach!

1. Top 5 Sales Representative Poland

  • 1 miejsce – Mirosław Wnęk – pierwsze miejsce pod kątem wyników sprzedaży w Polsce
  • 3 miejsce – Damian Jelonek – trzecie miejsce pod kątem wyników sprzedaży w Polsce
  • 5 miejsce –  Krzysztof Baran – piąte miejsce pod kątem wyników sprzedaży w Polsce

2. Elite Application Engineer – Kamil Wilkosz – najwyższe wyróżnienie techniczne SOLIDWORKS

3. TOP VAR EuroCentral SOLIDWORKS  Sale-in-Rate – najlepszy dystrybutor SOLIDWORKS w rejonie Europy Centralnej pod kątem wzrostu sprzedaży i osiągniętych wyników

4. 100% Club  Education – realizacja 100% planów i osiągnięcie wysokich wyników w obszarze edukacji

5. 100% Club – EMEAR  – realizacja 100% planów i osiągnięcie wysokich wyników

SOLIDEXPERT DZISIAJ

Dzięki zaufaniu, którym obdarzyli nas nasi Klienci mogliśmy się rozwijać. Dzisiaj SOLIDEXEPRT to zespół ponad 80 inżynierów i specjalistów w swojej branży, ponad 2200 zadowolonych Klientów, 4 oddziały, 5 centrów szkoleniowych, 1 oddział produkcyjny i ponad 7500 przeszkolonych osób!

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim naszym Klientom za obdarzone zaufanie. Realizacja naszych planów nie byłaby możliwa bez Was. Obiecujemy, że w 2020 roku nie zwalniamy tempa!

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej